Anasayfa / ANALİZ / Türkiye’yi tehdit eden kaçak Gülen tetikçisinden kanlı provokasyon!
uslu

Türkiye’yi tehdit eden kaçak Gülen tetikçisinden kanlı provokasyon!

MEDYAGUNDEM.COM- 15 yaşında aşırı sol örgütlerin eline düşüp Gezi kalkışmasında hayatını kaybeden 15 yaşındaki Berkin Elvan için Zaman gazetesinde o taziyesi yayınlandığında mesele anlaşılmıştı.

Fetullah Gülen’in bir taziye mesajında Berkin Elvan’ın Alevi kimliğine yaptığı vurgu bir “kışkırtma mesajı” olarak yorumlanmıştı.

Gülen’in fitneci elemanları şimdi de Okmeydanı üzerinden Alevi-Sünni çatışması provokasyonu yapıyor.

“Erdoğan’a oy verdiğiniz için Türkiye yakıp yıkılacak” tehditinde  bulunan Gülen’in firari tetikçisi Emre Uslu, Okmeydanı’ndaki terör üzerinden Alevi kışkırtıcılığı yapıyor.

uslu2

Paralel örgüt medyasının da sokak terörünü destekler yayınları Gülen örgütünün nasıl tehlikeli bir oyun içinde olduğunu gösteriyor.

İşte sosyal medyada çarpıcı bir grafikle deşifre edilen paralel provokasyon:

akkulis4

akkulis3

akkulis2

akkulis

 

fitne

akkulis1

alevi

alevi1

alevi2

MEDYAGUNDEM

teror

CHP bu alçak teröristlerle yürüyor!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun sözde adalet yürüyüşü adı altında planladıkları kirli tezgah gün geçtikçe …

uslu1

FETÖ’cü firari teröristten Başbakan’a ölüm tehdidi

FETÖ’nün tetikçisi, firari Emre Uslu sosyal medyadan Başbakan Binali Yıldırım’a tehditler savurdu. Uslu, trafik kazasında …

uslu1

FETÖ’nün kuduz köpeği dolandırıcı çıktı!

Emrullah Uslu’nun, master ve doktora eğitimi bahanesiyle yurt dışında geçirdiği süre boyunca devlete yüklü borç …

1 Yorum yapıldı

 1. Terör Koordinasyoncuları

  Emre Uslu geçen ne diyordu?

  ‘O kadar laf soyle sonra git bir PARALECİNİN marketine sigin. Her sedyen alinacak ibret vardir’ dedi mi?

  Dedi!

  Bizde; ‘Ey Millet duyduk duymadık demeyin, artık Emre Uslu’da paralelci, paralel yapılanmayı kabul edip, ikrar etti, eyyyyyy millet duydunuz mu?’ dedik.

  Peki, bugün ne diyor?

  ‘O örgütle mücadele eden ekipler, ki çoğu CEMAATTEN değildi, görevden BİLEREK alındı, şimdi ALEVİ’leri geriyorlar. Bu pis 1 oyundur DİKKAT’

  Diyor mu?

  Diyor!

  Burada Polisin içinde Cemaat adı altında paralel yapılanma içinde olduğunu ikrar ediyor mu?

  Ediyor!

  Bu bir delil mi?

  Delil!

  Paralel yapılanma, sizlere soruyorum; hadi bunu da inkar edinsene, hadi buna da Cemaati bağlamaz deyin sene! Hadi yalan dolan merkezi bu konuda ne üreteceksiniz merak ediyorum.

  Evet, Emre Uslu daha önce de Paralel Yapılanmanın varlığını kabul ettiği gibi, şimdi de teferruata girerek Cemaat Polisinin paralel yapılanmasını ikrar ve deşifre etmiştir. Bunların hukukta karşılıkları muhakkak olacaktır. Ben, gırgır olsun, şaka yaptım, espriydi gibi hikayelerin hukuku bağlamayacağını göreceğiz.

  Emre Uslu’nun, Önder Aytaç’ın eski yazılarını okuyun hepsi birer itirafname olduğunu göreceksiniz. Hem de ne itiraf name, baskıyla, işkenceyle alındı gibi bir iddiada bulunamayacakları birer itirafnameler olarak tarihin, delillerin sayfalarında bugünden yerini çoktan aldılar. Paralele yapılanmayı kara kara bir düşünce almasını ve Medya Gündem’i İMHA girişimlerini şimdi daha iyi anlayabiliyoruz değil mi?

  Lakin, Emre Uslu Belçika’da ‘DHKP-C Terörist Eylem Koordinasyonculuğu’ yaparken bunu düşünemeden yazarken, asıl amacı koordinasyonunu sağladığı DHKP-C eylemlerinde terör örgütü üyelerini size operasyon yapan polislerin içinde Cemaat yok şirinlik gösterisiyle birlikte, başka polisler var, onları öldürün, katledin emrini de vermiştir. Nihayetinde de polislerimizin üzerine bomba atılarak imha edilmeye çalışılmıştır. Bu eylemi organize eden, hedef gösteren, talimat veren Emre Uslu’dur. Emre Uslu bu yazısıyla hedef gösterip DHKP-C nin sempatisini kazanma girişimi yaparken, daha önce yapmış olduğu gibi isteyerek-istemeyerek Paralel Yapılanmanın varlığını kabul edip Polis içindeki deşifresini de yapmış oluyordu. Emre Uslu bunu ilk defa yapmadı, daha önce de PKK’ya nokta atışı koordinatlar verdi. PKK’ya katliamlarında Emre Uslu’nun klavyesi çok iş çıkarttı, şimdi DHKP-C ye çıkarttığı gibi!

  Neyin doktoruysa, Dr. Mistir-Siddir Önder Aytaç ‘istanbulda cemevinde vurulanarkadaşımıza Allah şifa versin&vuran derin simitçi elikınıyorum lanetliyorum. Ehlibeyti ateşe çekmeyeçalışıyorler’ ifadesiyle kankası Emre’nin koordinasyonunu sağladığı DHKP-C ittifakına koltuk çıkmıştır.

  Önder Aytaç; İzmir’deki Alevi vatandaşlarımızın mezarları tahrip edildiğinde Rota Haberde yorumcu olarak ‘İyi Olmuş’ diyen sen değil miydin? Çık ben değilim desene! Ogün öyleydi bugün böyle! Yav sizler Müslüman mısınız? Sizlerde hiç Allah korkusu yok mu? Sizlerde bunlardan dolayı çoluğunuzun çocuğunuzun çekeceği korkusu da mı yoktur.

  Tabi bunlardan çok çooook daha önemlisi ‘derin simitçi’ meselsidir.

  Kim bu ‘derin simitçi’?

  Polisimiz, polisimiz!

  Önder Aytaç, polis okulların da öğretmenlik yaptığı için direk polis diyemiyor ey millet-polisimiz!
  170.000 tane polis yetiştirdim diye polisimizi-vatandaşımız kandırdığı günler bitince polisimizi nasıl arakadan hançerlediğini, nasıl Brütüs olduğunu görebiliyor muyuz?

  Geçen günde polis kardeşlerime çağrıda bulundum, bunlar paçayı yırtmak için sizi öyle bir satacaklar ki, çocuklarınızın, gelecek nesillerinizin yüzüne bakamayacak hale getirecekler.

  Aha bunlar diyecekler, tek tek isim isim sizlerin boynunuza ipi geçirip infaz için cellatlığınızı yapacak bu haysiyetsiz haysiyet cellatları, bu olayların gidişatı, bunların bu ifadelerini göremeyecek kadar safsanız o polislik mesleğini bırakın yapmayın. Başka bir şey demiyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir