Anasayfa / GENEL / PKK sevici akademisyenleri savunan Hürriyet hadi bunu da manşet yap!
odtu2

PKK sevici akademisyenleri savunan Hürriyet hadi bunu da manşet yap!

ODTÜ’de PKK sevicisi 1100 akademisyene karşı hazırlanan bildiriye imza atan profesörün fotoğrafları okulun çeşitli yerlerine asıldı.


Geçtiğimiz hafta 1100 akademisyenin imzasıyla PKK’yı sevindiren bir bildiri yayınlanmıştı. Düzenlediği saldırılarla bebekleri katleden terör örgütü yerine devleti suçlayan 1100 akademisyene katılmayan akademisyenler ise karşı bir bildiri hazırlamıştı.

TERÖR KARŞITI BİLDİRİYE İMZA ATINCA HEDEF OLDU

Hazırlanan bu bildiriye imza atan ODTÜ’lü bir profesör ise öğrencilerin hedefi haline geldi. ODTÜ’de görev yapan ve PKK diliyle hazırlanan bildiri yerine terör karşıtı bildiriye imza atan profesörün fotoğrafları afişe edilerek okulun çeşitli yerlerine asıldı.

“BİLDİRİNİN İMZACILARINDAN BİRİDİR”

Asılan afişlerde şu ifadeler yer aldı:

“Akademisyenlerin linç kampanyasının bir parçası olan, bu bildiriye karşı AKP’li yandaş akademisyenler tarafından ‘Türkiye için akademisyenler’ başlıklı bir bildiri yayınlandı. Prof. Dr. ……. yandaşların hazırladığı ‘Türkiye için akademisyenler’ bildirisinin imzacılarından biridir.”

odtu1

HÜRRİYET PKK SEVİCİ AKADEMİSYENLERİ MANŞET YAPTI

Hürriyet gazetesi PKK sevici akademisyenler için geçtiğimiz gün “kapılarına çarpı atılıyor” diyerek savunan bir manşet yayınlamıştı. Şimdi ODTÜ’deki PKK’lılar tarafından fişlenen profesörler için de manşet yapacak mı merak ediliyor.

hurriyet-akademi1

 

MEDYAGUNDEM

odtu7

Titresin Haluk’lar; ODTÜ’de “Asım’ın nesli” var artık

Mezuniyet töreninde terör propagandası yapmak isteyen öğrencilerin yerini vatan sevdalısı öğrenciler aldı. Bilim, kültür ve …

odtu3

Bilim dünyası ODTÜ’nün kızlı erkekli sı.ma başarısını konuşuyor!

Teknik üniversitenin bilimden çok b.ktan işlerle gündeme gelmesi, sosyal medyada kıyasıya eleştiriliyor. ODTÜ uydu fırlatan …

odtu3

Modern ODTÜ’de kızlı erkekli aynı tuvalete sı.ma sevinci!

Rektörlükten izin alamayan öğrenciler, uyarılara rağmen tuvaletlerdeki kadın-erkek ayrımını kaldırarak büyük bir mutluluk yaşadı. Orta …

1 Yorum yapıldı

  1. teröre karşi bildiriye imza atan hocalara hiçbir şey yapamazlar geçti o günler artık bu ülkede kifayetsiz muhteris jakobenlerin devri kapandı bu ülkeye yaptıkları her yanlış misliyle karşılık bulacaktır.. Artık bilgi hiçbir zümrenin tekelinde değildir hiçkimse bilgiyi kendi ideolojik kodlarıyla manipüle etme ayrıcalığına sahip değildir çünkü ortalama zeka sahibi her meraklı insan dilediği bilgiye tek bir tuşa basarak ulaşabiliyor.. ülkemiz zenginleşti, orta sınıf yğzde 20 den 45 kere ulaştı ulaşm olanakları arttı ve farklı ülkelerde ki sosyal kültürel ve entellektüel gelişmeleri takip etmek de kolaylaştı bunlar hakkında bilgi ve fikir sahibi olmak artık ayrıcalık olmaktan çıktıı..yani artık akademiklere ihtiyaç kalmadı bilgiye meraklı sıradan her vatandaş bu köhnemiş akademik ruhban sınıfıfa ihtiyaç duymadan zihnen özgürleşip entellektüel bir altyapı oluşturma olanağına kavuştu.. Bu arkaik akademik tzihniyet avrupa aydınlanmasının jakoben artığıdır avrupada artık çöpe atıldılar inşallah ülkemizde de tarihin çöplüğünde hakettikleri yeri bulmaları yakındır..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir