Anasayfa / GENEL / Modern ODTÜ’de kızlı erkekli aynı tuvalete sı.ma sevinci!
odtu3

Modern ODTÜ’de kızlı erkekli aynı tuvalete sı.ma sevinci!

Rektörlükten izin alamayan öğrenciler, uyarılara rağmen tuvaletlerdeki kadın-erkek ayrımını kaldırarak büyük bir mutluluk yaşadı.

Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) öğrencileri, 400’den fazla imza toplayarak tuvaletlerdeki kadın-erkek ayrımını kaldırmak için harekete geçti.

MODERN ODTÜ
Rektörlükten izin alamayan öğrenciler, ODTÜ’ye kendilerinin modernleştireceğini savundu. Fakültenin farklı noktalarına asılan afişlerde ise “Bu binadaki tuvaletlerin hepsi 400+ öğrencinin talebiyle cinsiyetsizleştirilmiştir.” ifadeleri kullanıldı.

Görevlilerin uyarılan rağmen tuvaletlerdeki ayrımı kaldıran öğrenciler, ilk adımı attıktan sonra büyük bir sevinç yaşadı.

HEMEN KADINLAR TUVALETİNE GİTTİ

Kameraların kayıtta olduğu anlarda bir erkek öğrencinin kadınlar tuvaletini her zaman merak ettiğini ve hemen oraya gireceğini söylediği duyuluyor.

Eğitim, bilim ve sanat alanındaki herhangi bir gelişmeyle gündeme gelemeyen ODTÜ, sık sık eylemlerle adından söz ettiriyor.

odtu1 odtu2

MEDYAGUNDEM

odtu7

Titresin Haluk’lar; ODTÜ’de “Asım’ın nesli” var artık

Mezuniyet töreninde terör propagandası yapmak isteyen öğrencilerin yerini vatan sevdalısı öğrenciler aldı. Bilim, kültür ve …

odtu3

Bilim dünyası ODTÜ’nün kızlı erkekli sı.ma başarısını konuşuyor!

Teknik üniversitenin bilimden çok b.ktan işlerle gündeme gelmesi, sosyal medyada kıyasıya eleştiriliyor. ODTÜ uydu fırlatan …

odtu5

Teröristlere inat vatansever ODTÜ’lüler!

Ellerinde Türk bayrakları ile toplanan bir grup ODTÜ’lü öğrenci, terör örgütü PKK’nın İstanbul’daki bombalı saldırısını …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir