Anasayfa / GENEL / Paralel örgütün yalanlarıyla konuşan Gürsel Tekin’e tüm Türkiye gülüyor!
gursel-tekin

Paralel örgütün yalanlarıyla konuşan Gürsel Tekin’e tüm Türkiye gülüyor!

CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin, Türkiye’nin 2 gün içinde Suriye’ye gireceğini iddia ederek seçime yaklaştığımız bu günlerde savaş provokasyonu yaptı.


Paralel örgütün operasyon gazetesi Taraf’a konuşan Cumhuriyet Halk Partisi Genel Sekreteri Gürsel Tekin, “Türkiye 2 gün içinde Suriye’ye girecek” dedi.

CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin, paralel örgütün kulağına üflediği yalanlarla kendisini güldürecek bir çıkışa imza attı.

HERKES BİR TARAFIYLA GÜLÜYOR

Tekin’in çıkışıyla medyadaki en büyük CHP destekçisi CNN Türk’te bile dalga geçtiler. Hürriyet gazetesi Ankara Temsilcisi Deniz Zeyrek, bu sabah CNN Türk’teki Parametre programında “Tekin’i fena işletmişler” dedi, iddiasıyla alay konusu etti.

AK Parti ve hükümetin tehlikeli bir oyunun içinde olduğunu iddia eden Gürsel Tekin, en geç iki gün içinde ordunun Suriye’ye sokulacağını öne sürdü.

Tekin, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Bu bilgi çok sağlam bir kaynaktan. Aynı kaynak daha önce de Süleyman Şah Türbesi’nde askerlerimizin IŞİD’in insafına terk edildiğini söylemişti. Bana verilen bilgiye göre, Türkiye bu akşam ya da yarın askeri operasyon yaparak Suriye’ye girecek. Başbakan’a sesleniyorum, Çıkın, böyle bir çılgınlık yok, o iddia yanlış deyin. Beni yalanlayın”.

Pensilvanya örgütünün gazetesi bu provokasyonu sür manşetten duyurdu:

taraf-tekin

MEDYAGUNDEM

tsk2

TSK’ya darp kumpası

Hudut hattında yakalanan kaçaklara kötü muamele yapan askerlerin görüntülerinin yurt dışından servis edildiği belirlendi. Söz …

askeri

Türkiye 5 Temmuz’dan sonra harekete geçiyor

Bir yandın Irak ve Suriye’deki terör olayları diğer yandan Katar üzerinden Ankara’ya yönelik planlar… Türkiye …

gursel1

Çaycı Gürsel’in şovu elinde patladı!

Siyasete girmeden önce ‘çaycılık yaptığını’ her fırsatta övünerek söyleyen CHP’li Gürsel Tekin, İstanbul’da Suriyeli bir …

1 Yorum yapıldı

  1. Hep merak etmişimdir bu adamın reelde karşılığı nedir diye hakkındaki boyunu aşan yolsuzluk dosyaları da olmasa gerçekte aslında bir simülasyon olduğuna rahatlıkla inanabilir insan.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir