Anasayfa / GENEL / Paralel devlet çetesinin altına fiber hatlar döşediği kurumda kritik atama!
tib-atama

Paralel devlet çetesinin altına fiber hatlar döşediği kurumda kritik atama!

MEDYAGUNDEM.COM-  Hükümet devleti ele  geçiren illegal çetenin inine adım adım inerken, bugün en kritik atama Türkiye’deki yasal dinlemelerin merkezi olan Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı’ndan geldi.

Güvenlik bürokrasisinde uzun yıllardır önemli görevler üstlenen A. Cemaleddin Çelik, TİB Başkanı oldu. Çelik, Ankara bürokrasisinde önemli görevlerde bulundu. A.Ü. SBF Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunu olan Çelik, Başbakanlık Kanunlar ve Kararlar Genel Müdürlüğü’nde uzman yardımcısı ve uzman olarak görev yaptı. Başbakanlık Güvenlik İşleri Genel Müdürlüğü’nde ise Uzman, Daire Başkanı ve Genel Müdür Vekilliği görevlerinde bulundu. 2012 yılından itibaren Milli İstihbarat Teşkilatı Müsteşarlığı’nda çalışmaktaydı. Çelik’in dış politika ve uluslararası güvenlik sorunları üzerine araştırma ve çalışmaları bulunmaları bulunuyor.

ALTINA FİBER HATLAR DÖŞENEN TİB

Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı’nın devlet içindeki paralel çete tarafından nasıl kullanıldığını yazarımız Erdem Yavuz 3 ay önce deşifre etmişti.

İşte o deşifre:

erdem-yavuz34

 

MEDYAGUNDEM

dinleme3

TİB’in yüzde 85’i BTK’nın üçte biri FETÖ’cü çıktı

BTK Başkanı Dr. Ömer Fatih Sayan, TİB’in yüzde 85’inin BTK’nın ise üçte birinin FETÖ’cü çıktığını …

tib

FETÖ’nün ini FETÖ’ye karşı kullanılacak

17/25 Aralık süreci sonrasında Fetullahçı hainler topluluğu FETÖ’nün pek çok kişiye yönelik gerçekleştirdiği yasa dışı …

trt-tib

TİB’den FETÖ’ye soygun düzeneği

TİB’e sızan FETÖ’nün 17-25 Aralık’a kadar ihalelerden 51’ini örgütün bilişim şirketlerine verdiği ortaya çıktı. Bu …

2 Yorumlar

  1. şu türksat’ın başında kim var, bir ona bakmak da gerekiyor. turksat kablo yayınında neden belli kanallara ayrıcalık ve öncelik tanınıyor.? örneğin türksat kablo tv’de hiçbir dini kanala (semerkand, dost tv, hilal tv, diyanet tv…) yer verilmezken neden mehtap tv’ye yer veriliyor?

  2. bilen biliyor, turk telekom da sakirt dolu. muthis bir kadrolasma yasandi orada da. yasa disi dinleme de tek bir sifreyle yapilabiliyor zaten. devletimiz biliyordur ama yine de bir arastirilsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir