Anasayfa / GENEL / Gülen’in bedduası infial yarattı! Bu konuşma internette rekor kırıyor!
ihsan-senocak1

Gülen’in bedduası infial yarattı! Bu konuşma internette rekor kırıyor!

Fethullah Gülen’in Müslümanlara beddua etmesi Müslümanlar için infial oldu. Müslüman alimlerden İhsan Şenocak’ın Gülen’e “Yapma Hocam, ümmete beddua etme” konuşması sosyal medyaya damga vurdu.

İhsan Şenocak yaptığı konuşmada Fethullah Gülen’e seslenerek, ”Müslüman Müslümana lanet edebilir mi?’‘ diye sorguladı ve ekledi;

”Sen başörtümüze teferruattır dedin hocamız dedik. Bu ümmet sana beddua etmedi.”

Şenocak Gülen’e öyle bir çağrıda bulundu, öyle sözler söyledi ki, Müslümanların infialinin de tercümanı oldu. “Ümmetin çocukları kan ağlıyor” diyen Şenocak, Gülen’in bir kez olsun Müslümanlara şefkat göstermemesini, Bangladeş’te idam edilen Abdulkadir Molla için kılını kıpırdatmasını da eleştirip, “Çek şu İngiliz sakallı haydutları aradan, kulaklarında küpe taşıyan şu gazeteci eşkiya taifesini Allah adına aradan çıkar” diyen Şenocak topsakal çetesini de eleştirdi.

İşte İhsan Şenocak’ın “Fethullah Gülen’e: Yapma Hocam” adlı videosu:

İHSAN ŞENOCAK KİMDİR

1974 yılında Samsun”da dünyaya geldi. İlkokuldan sonra hafızlık yaptı. 1994″te Samsun İmam Hatip Lisesi”nden 99″da Ondokuzmayıs Üniversitesi İlahiyat Fakültesi”nden mezun oldu. Okul yıllarında muhalled usulde İslamî ilimler okudu.

2004 yılında OMÜ İlahiyat Fakültesi İslam Hukuku Anabilim Dalında “İslam Hukuku”nda Taklit” konulu teziyle yüksek lisans yaptı.

Aynı fakültede “İslâm Hukuku”nda Örfün Hükümlere Etkisi” adlı tezini tamamlayarak doktor oldu.

1997 yılında Samsun”un Vezirköprü ilçesinde imam-hatip olarak memuriyet hayatına başladı. Diyanet İşleri Başkanlığında farklı kademelerde görev yaptı. 2007″de Samsun Aşıkkutlu Eğitim Merkezi”ne müdür olarak atandı.

1996 yılında Yedibeyza dergisini neşretti. 2005-2010 yılları arasında yayımlanan İnkişaf dergisinin Genel Yayın Yönetmenliğini yaptı.

Milli Gazete ve Yeni Şafak”ta müstear isimle dizi ve düşünce yazıları yazdı. 2008″de Tv5″de “köprü” programını hazırlayıp sundu. Müstear isimlerle farklı türlerde çok sayıda yazı kaleme aldı.

Aşıkkutlu Eğitim Merkezindeki görevinin yanısıra, kısa adı İFAM olan İlmi ve Fikri Araştırmalar Merkezi”nde tefsir, hadis, fıkıh, akâid, usûl, nahiv, mantık, kavâid ve makâsıd gibi temel ve yardımcı ilimler okutmaktadır.

MEDYAGUNDEM

feto-beddua

FETÖ itirafı: Beddualar döndü bizi vurdu

FETÖ’cü teröristlerin 15 Temmuz’da kalkıştığı hain darbe girişimi sonrası operasyonlar devam ederken, FETÖ’cü polislerin mahrem …

feto-beddua

Namazdan sonra 10 kez FETÖ bedduası!

Uşak polisince, Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanmasına (FETÖ/PDY) yönelik soruşturmada, örgüt üyelerinin gözaltına alınmaları halinde …

feto-beddua

Belasını buldukça beddua ediyor!

Yeni Akit gazetesinde Ali Karahasanoğlu’nun “Pensilvanya’da aynı beddua tekrarlanıyor!” başlıklı yazısı şöyle: Pensilvanya’daki Fetullah Gülen …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir