Anasayfa / GENEL / Paralel çete gaz verdi yine yaktılar yıktılar!
vandal

Paralel çete gaz verdi yine yaktılar yıktılar!

Şişli’de polisin müdahalesiyle ara sokaklara kaçan bir grup, daha sonra Kurtuluş Caddesi üzerindeki AK PArti Seçim Ofisi’ni ateşe verdi. Seçim afişleri ile flamalar bir anda alevler içinde kaldı.
AK Parti seçim bürosunu ateşe verdiler

Berkin Elvan’ın cenazesine katılan kalabalık grubun büyük bir kısmı, Ergenekon Caddesi üzerinden Feriköy Mezarlığı’na gitti.Dönüş yolunda ise Taksim’e çıkmak isteyen gruba polis engel oldu. Polisi taş yağmuruna tutan guruba müdahale gecikmedi ve olaylar patlak verdi.
AK PARTİ SEÇİM BÜROSU YAKILDI

Kurtuluş caddesi üzerinde bulunan Ak Parti seçim bürosuna eylemciler tarafından saldırı düzenlendi. Büroya molotof ve havai fişeklerle saldıran gurup daha sonra seçim bürosunu ateşe verdi. Hızını alamayan provokatörler daha sonra Ak parti seçim çalışmalarında kullanılan büroşür ve bayrakları ateşe verdi.

MEDYAGUNDEM

dogan-okmeydani

Doğan medyası yine DHKP-C’li teröristleri akladı!

Doğan Haber Ajansı, Okmeydanı’nda Berkin Elvan’ın vurulmasının yıldönümünde yürüyüş yapan gruba polisin müdahale ettiğini iddia …

berkin

Savcıyı şehit eden teröristlerden itiraf; Berkin Elvan DHKP-C’dendi

Savcıyı şehit eden DHKP’-C’li teröristlerden “Berkin Elvan bizim örgüttendi” itirafı… MEDYAGUNDEM.COM- CHP, paralel terör örgütü, …

berkinelvan

“Gezi ruhu” meğer bir “terör”den ibaretmiş!

Hani Berkin Elvan masum çocuktu, hani terör örgütüyle ilişkisi yoktu? MEDYAGUNDEM. COM- Fethullah Gülen bile …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir