Anasayfa / GENEL / Gülen örgütü resmen mezhep çatışması peşinde!
stv

Gülen örgütü resmen mezhep çatışması peşinde!

Samanyolu TV, Sadullah Ergin ile Erdoğan arasında geçtiği iddia edilen telefon konuşmaları üzerinden Alevi-Sünni kışkırtıcılığı yaptı.

Cemaatin televizyon kanalı Samanyolu TV’de ilginç bir şekilde Alevi Sünni ayrımı yapıldı.

ALEVİ – SÜNNİ KIŞKIRTIRICILIĞI YAPTILAR

Geçtiğimiz günlerde Başbakan Erdoğan ile Sadullah Ergin’e ait olduğu ileri sürülen bir takım ses kayıtları internete düştü. Bu konuşmalar sırasında geçen “Alevi hakim” sözü sonrası, Başbakan Erdoğan’ın “montaj” açıklamalarına rağmen gündemde tutuldu. Bazı televizyon kanalları ve gazeteler, Alevi vatandaşları kışkırtmak için elinden geleni yaptı.

SAMANYOLU’NUN ÇARPITMASI

Son olarak Samanyolu TV, “Alevi tepkisi dinmiyor” şeklinde sunduğu KJ ile Alevi Sünni kışkırtıcılığına imza attı. Samanyolu, sokak röportajlarına yer verdiği haberinde Alevi tepkisi diye, Alevilerin hassasiyetleri üzerinden başta Erdoğan olmak üzere AK Parti’nin üzerine Aleviler’i yönlendirmeye çalıştı. Haberin sunuş biçimi sosyal medyada da konuşulurken Samanyolu’nun iktidarla cemaat arasındaki savaşı ne boyutlara getirdiğinin bir kanıtı oldu.

samanyolutv

MEDYAGUNDEM

noel-stv

FETÖ senaryolu terör!

FETÖ’nün kanalı Samanyolu TV’de Reina’ya yapılan saldırı daha önce işlenmiş. FETÖ’den Noel baba maskeli terör …

noel2

FETÖ’den Noel baba maskeli terör saldırısı mı?

Rus Büyükelçisi Andrey Karlov’a yönelik suikastin provasını Samanyolu TV’de Kollama isimli dizide yaptığı ortaya çıkan …

feto-alevi2

FETÖ’nün “Alevi” tuzağı

Paralel İhanet Çetesi’nin Alevi vatandaşları çeşitli vaatlerle kendi ekseninde hareket ettirerek Türkiye’de kaos ortamı oluşturacak …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir