Anasayfa / ANALİZ / “Gezi ruhu” meğer bir “terör”den ibaretmiş!
berkinelvan

“Gezi ruhu” meğer bir “terör”den ibaretmiş!

Hani Berkin Elvan masum çocuktu, hani terör örgütüyle ilişkisi yoktu?


MEDYAGUNDEM. COM- Fethullah Gülen bile taziye mesajı yayınlamıştı. Gezi darbesini meşru göstermek için 15 yaşındaki bir çocuğu “istismar” ettiler. Ölü bedeninden akbabalar gibi yararlandılar.

Doğan medyası başta olmak üzere Berkin Elvan’ı masum bir çocuk olarak gösterip, terör örgütüyle ilişkisi olmadığı yalanını söylediler.

Çağlayan’da avukat yardımıyla savcının kafasına silah doğrultup, rehin alan DHKP- militanı bu terör eylemini Berkin Elvan için yaptığını duyurdu. Berkin Elvan dosyasının savcısı Mehmet Selim Kiraz’ın rehin alınmasıyla artık Türkiye gerçek soruları soruyor:

Hani Berkin Elvan’ın terör örgütüyle bağlantısı yoktu?

Hani masum çocuktu?

Berkin Elvan’ın gerçek katili DHKP-C’dir. Onu terör örgütüne militan yapan babası sorumludur. O çocuk üzerinden terörü meşrulaştıran CHP, Doğan medyası ve paralel örgüt de suç ortağıdır.

Gezi ruhu diye diye satılan şey apaçık bir terör faaliyetiymiş.

Bakın Berkin Elvan için savcıyı rehin alan terör örgütü nasıl klip yapmış:

 

MEDYAGUNDEM

akbay1

Terörün “Sözcü”sü!

Pensilvanya’dan gelen talimatla manşet atan Burak Akbay’ın sahibi olduğu Sözcü gazetesi bir skandala daha imza …

hamburg

Beslediği teröristler Almanya’yı yakıyor

Almanya’nın Hamburg kentinde devam eden gösterilerden gelen bir video Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın sözlerini akıllara getirdi. Almanya’da …

teror

Terör yanaşmalarına anladıkları dilden!

Terör örgütlerinin sözde adalet yürüyüşüne destek vermesi gerçeğini sulandırmak isteyen Milliyet yazarı Mehmet Tezkan’a anlamlı …

1 Yorum yapıldı

  1. Böylesi sarsıcı bir eylem esnasında teröristlerle röportaj yapıp, tüm medya organlarına servis eden Doğan Medya kuruluşuna ait medya organlarının “Leş kargasıl” tavrını lanetliyorum. Bu ülkenin Savcısının kafasına bir terörist tarafından silah dayanmış halde fotoğrafını Yayınlayarak Hükümet’i aciz gösterme yarışına giren şer odakları bu ülkeyi hayal ettikleri kaos ortamına sürükleyemeyecekler. O leş kargalarının ağa babaları Almanya da bir uçak düşüp 150 kişi öldüğünde tek bir Alman gazetesi Alman Hükümet’i aleyhine kalem oynatmadı. Sözde Demokrasinin beşiği Fransa da Charlie Heddo yu basan teröristlerle canlı yayında röportaj yapan radyo kanalı ülke menfaatleri gerekçesiyle röportajı Saldırganlar öldürülüp, herşey sona erdikten sonra yayınladı. Bizdeki Sınırsız ve sorumsuz demokrasi. Hangi ülkede var acaba Bir de demokrasi yok diye yırtılıyorlar edepsizler. Ne yaparlarsa yapsınlar Tayyip Erdoğan başkan olacak hiç boşuna yırtınmasınlar nokta.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir