Anasayfa / GENEL / ODTÜ’de Soma bahane provokasyon şahane!
odtu3

ODTÜ’de Soma bahane provokasyon şahane!

Soma’daki maden faciasında yaşanan ölümleri protesto etmek için ODTÜ’lüler yürüyüş düzenledi.

ODTÜ A1 kapısında toplanan yaklaşık bin öğrenci Soma’daki maden kazası nedeniyle Enerji Bakanlığına yürümek istedi. Polis yerleşkenin girişinde barikat kurarak, TOMA’larla öğrencilerin yürüyüşüne izin vermedi.

odtu

POLİSE MOLOTOF KOKTEYLİ ATILDI

Öğrenciler yürümekte ısrar edince polis tazyikli su ve biber gazıyla müdahale etti. Öğrenciler de sapanlarla taş, molotof kokteyli ve havai fişek atarak polise karşılık verdi. Göstericiler tarafından atılan bir molotof polislerin ortasına düştü. Polisler yanma tehlikesi geçirirken bir polis de hafif yaralandı.

odtu1

POLİSTEN ŞAŞIRTAN ANONS

Polis otosunda yapılan anons dikkat çekti. Polis “Milli yas günü ilan edilen bir günde yaptıklarınızla gurur duyun ODTÜ’lüler” anonsunu yaptı.

odtu2

MEDYAGUNDEM

multeci

Suriyeli suçu yok provokasyon var

İçişleri Bakanlığı’ndan Suriyeliler ile gerginliğe ilişkin açıklama yapıldı. Açıklamada, gerginliklerin abartılarak infial yaratılmaya çalışıldığı belirtildi. …

odtu7

Titresin Haluk’lar; ODTÜ’de “Asım’ın nesli” var artık

Mezuniyet töreninde terör propagandası yapmak isteyen öğrencilerin yerini vatan sevdalısı öğrenciler aldı. Bilim, kültür ve …

odtu3

Bilim dünyası ODTÜ’nün kızlı erkekli sı.ma başarısını konuşuyor!

Teknik üniversitenin bilimden çok b.ktan işlerle gündeme gelmesi, sosyal medyada kıyasıya eleştiriliyor. ODTÜ uydu fırlatan …

1 Yorum yapıldı

 1. Sabotaj, Sabotaj, Sabotaj!

  Her şey hazır vaziyette, olaylar için hazırlık tam! Kanı bozuk şerefsizlerin düğmesine nasıl basıldığını görüyoruz değil mi? Silahlar hazır! Soma faciası SABOTAJ çıkmazsa eşek gibi anıracağım. Köşeye sıkışan Baronlar ve Dini Savaş malzemesi olarak gören paralel yapılanmanın maskesi bu defa düştü. Kurtuluşları için bu SABOTAJ’a ihtiyaçları olanların artık bu son oyunları olacak İnşallah!

  Şerefsizler bu ülke için canını ortaya koyan Şehitlerimiz için hiç gösteri yaptınız mı ola? Enerji Bakanımız Sayın Taner Yıldız maden ocaklarında, yerin binlerce metre derinliklerinde iftarını açarken sizler hangi orospuyla Orta Doğu Terör Üniversitesinin ormanlarında iş tutuyordunuz lan!

  Günü gelince bunun bir SABOTAJ olduğunu herkes görecektir.

  Bakın, Top Sakal çetesi hemen sarıldığı argümanlara bakalım;

  Roboskiyi, Reyhanlı olur, dediler mi? Dediler!

  Metin Fevzioğlu daha dün denecek kadar kısa bir süre önce VAN depremini gündeme getirdi. Alakasız bir günde Van depremi nereden ortaya çıktı?

  Bu toplumsal olayların, bu sayısız insanın ölümüne neden olayların gündeme gelmesi tesadüf olabilir mi?

  Mutfaktakilerin önce Metin Fevzioğlu’yla bu yarayı kaşıyacak menüyü hazırlayıp, CHP ile soru önergesi verip, KEmal’e tiyatro oynattıktan daha sonra bu Sabotaj ile toplumda büyük bir infiali hazırladıklarını göremiyor musunuz?

  Sabotaj, Sabotaj, Sabotaj!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir