Anasayfa / GENEL / Aldın mı cevabı kana susamış haşhaşi?
zihni1

Aldın mı cevabı kana susamış haşhaşi?

MEDYAGUNDEM.COM- Türkiye’yi yasa boğan Soma’daki maden kazasıyla, özellikle paralel örgütün ve tüm iktidar alerjiklerinin “vampirleşerek” yeni bir kaos ve provokasyon çıkarmak  için ölü bedenlerden siyaset yapıyorlar.

İçlerinde biri var ki dün geceden bu yana Başbakan Erdoğan’ı istifa ettirmek için yoğun mesai harcıyor. Today’s Zaman’ın yayın yönetmeni Bülent Keneş’e gazeteci Zihni Çakır’ın verdiği cevap sanırız insanlıktan çıkmış bir haşhaşi için önemli de değildi:

zihni

MEDYAGUNDEM

kenes1

O FETÖ’cü terörist dolandırıcılıktan da yargılanıyor

Kapatılan Today’s Zaman’daki bir yazıda THY ile ilgili yalan haber yayımlandığı gerekçesiyle Genel Yayın Yönetmeni …

feto-medya

FETÖ’cü sözde gazetecilerin mal varlıklarına el konuldu

FETÖ soruşturması kapsamında, kapatılan Zaman gazetesinin eski genel yayın yönetmeni Ekrem Dumanlı ile gazeteci Bülent …

kenes-toros

Torunlarınız bile bu kahpeliğinizin cezasını çekecek Fetocu itler!

FETÖ ile PKK terör örgütlerinin ortaklığı, ortak katliam planları yaptıkları günler yaşıyoruz. HDPKK’lıların elinden alınan …

1 Yorum yapıldı

 1. Hadi ulan dingil ABD Başkanına da istifa çağrısı yapınsana!

  Kankası top sakal Emre Japonlar olsa isitfa ederdi gibi tiwitine karşılık ‘Fukuşima-福島市nükleer santral kazası geçiren “ölüm kenti” dediği için sadece istifa eden Ekonomi Bakanı Yoşio Haşiro’dur.’ Yalanı ortaya çıkartmıştık, anlaşılan şimdi de bu sahtekarın yalanını ortaya çıkartmak gerekiyor.

  Bak olum Keneş, NTVMSNBC den alınan alıntıya göre ‘Litvanya Başbakanı Rolandas Paksas, bir yıllık koalisyon hükümetindeki kilit ortağın özelleştirme yüzünden desteğini çekmesi üzerine görevinden istifa etti. Koalisyonun kilit ortağı Yeni Birlik Partisi, koalisyonun büyük ortağı Başbakan Paksas’ın Liberal Birlik Partisi’nin, SSCB döneminden kalma önemli devlet kurumlarını geniş çaplı özelleştirme ve vergi indirimi politikasına kesinlikle karşı çıkıyordu.’ Neyden istifa etmiş? Yalanınız yatsıyı bırak dakika geçmeden ortaya çıkıyor.

  Litvanya ile Letonya’yı ayıramayacak kadar öküz olanlara duyurulur. İşte bu öküzlerin habercilik anlayışları da bu kadar öküzce olması kaçınılmaz. Litvanya Başbakanın istifa nedenini neymiş lan kelek? Sizler ‘dünyayı davul tozu minare gölgesi’ olarka görecek kadar haşhaşi kaçırmış cahillersiniz cahiller. Siyasi istikrarsızlıktan isitifa eden Letonya Başbakanı ile Litvanya Başbakanını karışıtıracak kadar gözlerini beyinlerini kin bürümüş yalamalar, eyyy size sesleniyorum; Birazcık olsun onur ve izzet kırıntısı görmek bu milletin hakkı, bu ülkede her şeyi çarpıtan şerefsizleri artık görmeki stemiyoruz.

  Oraya Rum kabinesi diye kısaca bir şeyler sıkıştırıp neyi, kimi kastettiği belli değil. Maksat algı operasyonu, yerse! Yemezse babasının kaysısına don düşer. Şunlar birde yabancı dilde dünayaya yayın yapıyoruz diye hava atarlar, havanızı ahhha böle indirirler.

  Amerika’da ki Sandy kasırgasında 150 kişi civarında ölü 30 milyar dolar zarar, 2005 Katrina Kasırgasında 1.836 kişinin yaşamını yitirmesine 81,2 milyar dolar zarar olmasına rağmen bu yüzden ABD kongresi tarafından sadece ABD Federal Acil Durum İdare Acentesi yöneticisi Michael D. Brown görevden alınmıştır. Öküüüüüz!

  Uzakdoğu ülkelerinden örnek verene kadar Sam Hodlj’nın ülkesinden örnek versene! Veremen yalanın anında ortaya çıkar değil mi?

  Hadi ulan dingil ABD Başkanına da istifa çağrısı yapınsana!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir