Anasayfa / GENEL / ODTÜ’de köpekler serbest!
odtu-akit

ODTÜ’de köpekler serbest!

Başörtülü öğrencilerin linç edilmek istendiği ODTÜ’de, marjinal grupların ve sapkın gürûhun istediği gibi at koşturmasına müsaade edilmesi, “ODTÜ’de taşlar bağlı, köpekler ise serbest” yorumlarına yol açtı.

Orta Doğu Teknik Üniversitesi’ndeki azgınlar tesettürlü öğrencilere saldırırken olan biteni seyreden yönetim, kampüsteki sapkınlara ise her türlü kolaylığı sağlıyor. Sapkınların derneği Kaos GL ile işbirliği yapan ODTÜ LGBT Kulübü, üniversite içerisinde istediği her türlü etkinliği gerçekleştiriyor.

ODTÜ’DE BİR DERS: “EŞCİNSEL EVLİLİĞİN NORMALLİĞİ”

İnancı gereği başını örten ve eğitim almaktan başka amacı olmayan tesettürlü öğrenciler üzerinde terör estirilen, bu iğrenç eylemleri yapanlara bir müeyyide uygulanmayan ODTÜ’de, milletin değerleriyle çatışma halindeki sapıklar ise el üstünde tutuluyor.

SAPKINLARIN EN RAHAT OLDUĞU OKUL

Cinsi sapıkların en rahat ettiği üniversitelerden birisi olarak tanınan ODTÜ’de, birden fazla sapkın cinsel eğilimli öğrencilerin oluşturduğu öğrenci toplulukları bulunuyor.

Bunlar içinde en etkini olan LGBT Topluluğu, özellikle sosyal alanlarda eğitim veren fakültelerde çok rahat hareket ediyorlar.

ODTÜ sosyoloji ya da felsefe bölümlerindeki derslerde yapılan sunumlar arasında “eşcinsel evlilikler”i seçip, bunlara ilişkin “normalleştirici” yaklaşımları anlatan ve öğretim üyelerinden tepki görmeyip, geçer not alan pek çok öğrenci bulunuyor.

LGBT İSTEDİĞİ GİBİ AT KOŞTURUYOR

Geleneksel ODTÜ Sosyoloji Günleri de yine bu tür etkinlikler için kullanılıyor. Son olarak geçtiğimiz Mayıs ayında gerçekleşen etkinlikte, “Ötekiler” başlıklı tartışmada sapkınların günlük hayatta karşılaştıkları iddia edilen sorunlar, ODTÜ’lü akademisyenlerin de katılımıyla tartışıldı.

Yine bahar aylarında yapılan “ODTÜ Şenlikleri”nde de kampüsteki homoseksüel, lezbiyen ve benzeri öğrenciler “gökkuşağı bayrakları” ile yürüyüş yapıp, stant açıyorlar.

KAOS GL’YE STAJYER ÖĞRENCİ BİLE VERİLİYOR

ODTÜ yönetiminin resmi izinleriyle sapkınların derneği Kaos GL ile üniversite öğrencileri “Gönüllü Staj Programı” çerçevesinde işbirliği de yapıyor. Kaos GL Derneği staj programı kapsamında medya, insan hakları / hukuk, sağlık (cinsel sağlık, psikiyatri-psikoloji), çalışma hayatı, eğitim, barınma, sosyal hizmetler alanında faaliyetler yürütülürken, bütün bu alanlardaki yaklaşım sapkınların bakış açısına göre şekilleniyor, programlar buna göre belirleniyor, raporlama ve diğer metin çalışmaları bu çerçevede yürütülüyor. “Homofobi Karşıtı Buluşma” ana başlığı altında alt kollardaki çalışma gruplarında bu yaklaşım bağlamında faaliyetler yürütülüyor. (Yeni Akit)

MEDYAGUNDEM

odtu7

Titresin Haluk’lar; ODTÜ’de “Asım’ın nesli” var artık

Mezuniyet töreninde terör propagandası yapmak isteyen öğrencilerin yerini vatan sevdalısı öğrenciler aldı. Bilim, kültür ve …

odtu3

Bilim dünyası ODTÜ’nün kızlı erkekli sı.ma başarısını konuşuyor!

Teknik üniversitenin bilimden çok b.ktan işlerle gündeme gelmesi, sosyal medyada kıyasıya eleştiriliyor. ODTÜ uydu fırlatan …

odtu3

Modern ODTÜ’de kızlı erkekli aynı tuvalete sı.ma sevinci!

Rektörlükten izin alamayan öğrenciler, uyarılara rağmen tuvaletlerdeki kadın-erkek ayrımını kaldırarak büyük bir mutluluk yaşadı. Orta …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir