Anasayfa / Mansetalti / O paralel soytarı Gülen örgütünü rezil edince ipini çektiler!
faruk1

O paralel soytarı Gülen örgütünü rezil edince ipini çektiler!

MEDYAGUNDEM.COM- Gülen örgütünün Kanada’da yaşayan “vitrin yüzleri”nden Faruk Arslan Twitter’da cemaati rezil eden twitler atınca Pensilvanya talimatıyla ipi çekildi!

Adam harcamada mahir bir örgüt olan Gülenciler, Arslan’ın akıldışı ve şizofrenik mesajları sonrasında kendi öz adamlarını “aforoz” ettiler.

Arslan gözaltına alınan polislere Peygamber Efendimiz ve Ashabının nezarethanede ziyarete geldikleri, Başbakan Erdoğan’ın cinci hocalar sayesinde oy topladığı gibi zırvaları ortaya atmıştı.

nezarethane1

farukarslan3

Gülen örgütünün bizzat Pensilvanya’dan yönetilen Twitter hesabı “Sosyal Pencere” tarafından Faruk Arslan soytarısının kulağı çekildi.

İşte o twitler:

sosyal-pencere

sosyal-pencere1

sosyal-pencere2

ARSLAN BU AYARDAN SONRA KÜSTÜ VE ŞU KARARI ALDI:

faruk-twit

MEDYAGUNDEM

feto-robot

Nasıl robotlaşıyorlar?

15 Temmuz darbe girişimi, meselenin psikolojik boyutuyla ilgili bir çok soruyu da beraberinde getirdi: Gülen …

dink-feto

İddianamedeki çarpıcı detay; işte Dink cinayetindeki FETÖ rolü

Hrant Dink cinayetine ilişkin iddianamede, ‘Gülen Örgütü’nün’ cinayetten önce bütün detayları bildiği ancak işlenmesini beklediği …

cami-pkk1

Cami yakarak İslam’a da savaş açan PKK’yı sözde Müslüman Gülenciler savundu!

Cami yakarak İslam’a savaş açan PKK’yı sözde Müslüman olduğunu iddia eden Gülenciler savundu. MEDYAGUNDEM.COM- Düşünün …

1 Yorum yapıldı

  1. Kabalist Ciamaat

    Aslında, Faruk Aslan kuyruğu noksan zer zevatının ipliğinin çekilmesinin nedeni Ciamaat’ın Cin, büyü muska ile tabanlarının kandırmasının deşifre edilmesi sonucu ipi çekilmiştir. Bunlar insanlara tılsım-muska yaparak taraf topluyorlardı, fakat bu bir türlü ispatlanamıyordu, Faruk Aslankuyruğu noksan bu açık edince ipi çekildi. Hem de bunu çok sevdikleri Yahudilerden öğrendikleri Kabala öğretisiyle yapıyorlardı, Faruk Aslan kuyruğu noksan bunu istemeden, bilinçaltı dürtüleriyle ifşa etmeleri sonucu daha büyük cezalar söz konusu iken sadece aforoz ederek cezalandırıldı. Son yapışları olur İnşallah! Kabala’nı deşifresi ölüm emri demektir, çok acımasız katı kuralları olan bu öğreti Kabalistler tarafından Ciamaatın bazı ileri gelenlerine öğretilerek Müslümanlara karşı sürekli kullanılan bir yöntemdir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir