Anasayfa / Mansetalti / Paralel soysuzlar Peygamber Efendimizi bu kez nezarethaneye soktular!
nezarethane1

Paralel soysuzlar Peygamber Efendimizi bu kez nezarethaneye soktular!

MEDYAGUNDEM.COM- Türkçe Olimpiyatları adındaki şarkılı, türkülü, köçekli eğlenceye bile Peygamber Efendimizi getirdiler! Yetmedi Efendimizi bir kamyonet sırtına bindirip dizi malzemesi yaptılar.

Gülen örgütünün Peygamber Efendimize yaptığı kötülük ve istismarda işler artık alçaklığa vardı. Şimdi de Peygamber Efendimizi Emniyet’e soktular!

Paralel örgüt operasyonunda gözaltına alınan polislerden birine ait olduğu iddia edilen bir mesajla Peygamber Efendimiz ve ashabının gözaltına alınan paralel polislere destek için nezarethaneye geldiği yalanını yayan Gülencilerin İslam’a verdikleri zarar artık pes dedirtti.

Gülen örgütünün ruh hastası ve şizofren tetikçilerinden Faruk Arslan o mesajı Twitter’da şöyle paylaştı:

farukarslan

rezalet1

MEDYAGUNDEM

feto-robot

Nasıl robotlaşıyorlar?

15 Temmuz darbe girişimi, meselenin psikolojik boyutuyla ilgili bir çok soruyu da beraberinde getirdi: Gülen …

dink-feto

İddianamedeki çarpıcı detay; işte Dink cinayetindeki FETÖ rolü

Hrant Dink cinayetine ilişkin iddianamede, ‘Gülen Örgütü’nün’ cinayetten önce bütün detayları bildiği ancak işlenmesini beklediği …

cami-pkk1

Cami yakarak İslam’a da savaş açan PKK’yı sözde Müslüman Gülenciler savundu!

Cami yakarak İslam’a savaş açan PKK’yı sözde Müslüman olduğunu iddia eden Gülenciler savundu. MEDYAGUNDEM.COM- Düşünün …

3 Yorumlar

  1. Yazının Karakteri Bile Milleti Kandırmaya Yönelik

    Olum ruh hastası ve şizofren tetikçi Faruk Arslan ve yaşayan-yaşatan MAĞRUR polis eyi dinleyin. İşte bu düşünceyle madem nezarethanede kalp gözünüz açılıyor, açılmış kalın orda, bu lezzeti herkes tadamaz, şahsen ben Peygamber Efendimizi görmek için neler feda etmezdim ki! Bak sizlere ne güzellikler yapılıyor da farkında değilsiniz, dönüp teşekkür edeceğinize hırlıyorsunuz. Bize bu imkanı tanıyanlardan Allah razı olsun deyin bakıyım. MAĞRUR polis hayırlı bir sürece girmiş, eee ne güzel işte! Bu hayırlı sürecin içinde bulunacakları deşifre ederek sayılarını artıralım, hatta tabiri caizse Feto’yu getirerek bereketlendirelim. Değil mi ruh hastası ve şizofren tetikçi Faruk Arslan ve o rüyayı gören MAĞRUR polis, yanlışım var mı gardaşım? Iııı! Doğru söylüyorum değil mi?

    Lan ne adamları var bu Feto’nun hepsinin kalp gözleri açık, hepsi perdeyi yırtmış vaziyette, eee de olum madem bu kadar maharetlisiniz ne diye kamarayla gözetliyorsunuz, böcükle dinliyorsunuz? Iıı söyleyin bakıyım! Piriniz AbdulFeto’dan medet istedin mi perde kalkıyorsa demi bu yollara ne diye münacat ediyorsunuz ki? Haaaa! Ancak nezarethanede oluyor heee! O zaman operasyona çıkmadan önce kendiniz nezarethaneye tıktıraydınız, öyle de yapmacık-sahte mi oluyor. Haaa! Demek nezarethane demek çilehane demek hee! İşte size bu imkanları verenlerden sabah akşam duacı olmanız gerekir. Yakında Piriniz AbdulFeto ile kalp gözüyle irtibata geçersiniz artık, hatta Piriniz AbdulFeto’nun nuruyla ortalığı gündüze bile çevirirseniz şaşırmam! Geçen Piriniz AbdulFeto itikaftayım, amma Tilki Ekrem benim sesiz çığlımı aklını çaldıklarıma bir iletiver diye mesaj göndermişti ya, sizde nezarethanede-koğuşta daha rahat itikafa girip, eksik cüzlerinizi DHKP-C’lilerle ayin yaparak tamamlarsınız artık. Geeeeth laaan! Anca gidersiniz! Bu ülkeyi inim inim inletiniz be!

  2. Şu pis ağızların efendimizi pis işlerine alet etmesinden bıktık artık kesin yeter artık kesin zırvalarınıZı sizi duymak dahi istemiyoruz ey paraleller peygamberimiz Yahudi uşaklarına iltifat etmez filistindeki yavruların laneti üzerinize olsun

  3. Neremle güüleceğimi şaşırdım

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir