Anasayfa / GENEL / O kadın yazardan Leman Sam’a suç duyurusu
leman-esra

O kadın yazardan Leman Sam’a suç duyurusu

Haber7 yazarlarından Esra Elönü, Twitter üzerinden sanatçı Leman Sam’ın kendisine hakaret ettiğini belirterek suç duyurusunda bulundu.

Avukatı aracılığı ile Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı’na 2 sayfalık suç duyurusu dilekçesi sunan haber7 yazarlarından Esra Elönü, gazeteci Hüsnü Mahalli’nin twitter hesabından “IŞİD kaçırdığı Ezidi, Hristiyan ve Türkmen kadınları köle pazarında satmaya başladı” şeklinde paylaşımda bulunduğunu belirtti. Gazeteci Mahalli’nin paylaşımı üzerine sanatçı Leman Sam’ın Mahalli’ye cevap olarak twitter hesabında “Esra Elönü denen kadını gönderin oraya” şeklinde yazı yazdığını belirten Elönü’nün avukatı suça konu yazının herkese açık bir şekilde paylaşıldığını, müvekkilinin belirli bir hayran kitlesi olduğunu ifade etti.

“IZDIRAP ÇEKTİ, DAVA AÇILSIN”

Elönü’ne yönelik cariyelik, kötü kadınlık isnat edildiği belirtilen suç duyurusu dilekçesinde, Leman Sam’ın kamuya açık bir ortamda Elönü’nün onur,şeref ve haysiyetine hakaret ettiği kaydedildi. Dilekçede Esra Elönü ve sevenlerinin suça konu tweet nedeniyle manevi acı ve ızdırap çektiği belirtilirken sanatçı Leman Sam hakkında kamu davası açılması talep edildi.

(haber 7)

MEDYAGUNDEM

sam6

Leman Sam’a eski kocasından sert tepki

Kurban kesenleri terör örgütü IŞİD militanlarıyla bir tutan şarkıcı bozuntusu Leman Sam’a bir tepki de …

leman5

Leman Sam Türkiye’yi terketti!

Kurban tweetinden sonra tepki toplayan Leman Sam, Türkiye’deki konserini iptal ederek Hollanda’ya gitti. Kurban Bayramı’nda, …

leman4

Çevir kazı yanmasın Leman!

Kurban kesenlerle IŞİD’i bir tutan Leman Sam her kesimden büyük tepki toplamasının ardından ilk kez …

1 Yorum yapıldı

  1. Yetkili hukukçulara bir önerim var!
    Hüsnü Mahalli, Leman Sam, Sezen Aksu gibiler için bir toplama kampı hazırlansın. İsmail Akyürek’in İÇİNİZDEKİ ÖKÜZE OHA DEYIN adlı eserini okuyup 30 sayfa özet çıkarma cezası verilsin. Başaran serbest bırakılsın. Başarılı olamayanlar elleri ve gözleri bağlı olarak Rakka’da bir sokak ortasına bırakılsın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir