Anasayfa / GENEL / Leman Sam’a eski kocasından sert tepki
sam6

Leman Sam’a eski kocasından sert tepki

Kurban kesenleri terör örgütü IŞİD militanlarıyla bir tutan şarkıcı bozuntusu Leman Sam’a bir tepki de eski eşi Selim Sam’dan geldi.

Kurban Bayramı’nda attığı, “Benim için IŞİD ile bıçağını masum bir hayvanın boğazına dayayan aynı duygudadır. IŞİD beni şaşırtmıyor” tweet’yle büyük tepki çeken Leman Sam, çareyi Hollanda‘ ya kaçmakta buldu.

GÖRÜŞMÜYORLAR… 

Kendisi gibi şarkıcı olan kızı Şevval Sam’ın desteğini arkasına alan Leman Sam, en büyük darbeyi eski esi Selim Sam’dan aldı. Leman Sam’la 12 yıl evli kaldıklarınıve daha sonra ayrıldıklarını söyleyen Selim Sam, eşiyle görüşmediğini, sadece büyük kızı Şelale Şehnaz ile görüştüğünü söyledi. Selim Sam, şöyle konuştu:

“O’nu en iyi ben tanırım. Fazla konuşup gerginlik çıkarmak istemiyorum. Kaldı ki ben İslam’a göre açıklama yaparım. Herkes Allah’a inandığını söyler. İnananlar Allah’ın istediği kriterlere uyuyorlarsa onlar gerçek inananlardır. Gerisi ise kendi sanal tanrılarına inananlardır. Ama Allah’a inandıklarını zannederler. Örnek vermek gerekirse, kurbanı mesele yaparlar.”

 

MEDYAGUNDEM

leman-esra

O kadın yazardan Leman Sam’a suç duyurusu

Haber7 yazarlarından Esra Elönü, Twitter üzerinden sanatçı Leman Sam’ın kendisine hakaret ettiğini belirterek suç duyurusunda …

leman5

Leman Sam Türkiye’yi terketti!

Kurban tweetinden sonra tepki toplayan Leman Sam, Türkiye’deki konserini iptal ederek Hollanda’ya gitti. Kurban Bayramı’nda, …

leman4

Çevir kazı yanmasın Leman!

Kurban kesenlerle IŞİD’i bir tutan Leman Sam her kesimden büyük tepki toplamasının ardından ilk kez …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir