Anasayfa / ANALİZ / O hain gazeteci korka korka, onursuzca ve rezilce yaşayacak!
hain

O hain gazeteci korka korka, onursuzca ve rezilce yaşayacak!

MEDYAGUNDEM.COM- Türkiye o “hain gazeteci”yi arıyor. Basın özgürlüğünde Türkiye’yi Kuzey Kore’yle aynı lige koyan Neo-conların operasyon kuruluşu Freedom House’un meğer alçakça raporunu bir Türk gazeteci yazmış.
aksam
Freedom House’dan Dr. Karin Deutsch Karlekar bu itirafı şöyle yaptı:
“Türkiye raporumuzu, epey tanınmış ve bu ülkede neler olup bittiği hakkında çok geniş kapsamlı fikirlere sahip bir gazeteci analistimiz yazdı. Bu gazeteci puanları teklif etti ve bu teklifin üzerinde gerçekten de çok uzun değerlendirmeler yapıldı. Ayrıca ileri sürülen noktaları başka kaynaklarla da kontrol ettik.”
Peki, Freedom House raporunu yazan, epey tanınmış ve Türkiye’de neler olup bittiği hakkında çok geniş kapsamlı bilgilere sahip gazeteci analist kim?
Bu soruya da şöyle cevap verdi Dr. Karlekar:
“Türkiye analisti ne yazık ki isimsiz olmak zorunda çünkü göreceği baskıdan çekiniyor. Çoğu zaman ve birçok ülkede analistlerimizin isimlerini açıkça yazıyoruz ama Türkiye analisti korktuğu için bunu istemedi.”
HAİNLER KORKAK OLUR
Bakar mısınız itirafa? O gazeteci korktuğu için adını gizlemiş. Türkiye’ye böylesine ihanet eden hain gazeteci elbet bir gün açığa çıkacak. Ve tüm hainler gibi korka korka, sine sine, rezilce ve onursuzca yaşamaya devam edecek.

MEDYAGUNDEM

erdogan-freedom

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Freedom House özel olarak kurdurulmuş itibarsız bir kuruluş

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan dün TRT Haber ekranında özel bir yayınla gazetecilerin sorularına verdiği cevaplarda …

altayli

Altaylı o gazetecilere “satılık” dedi!

AB Ankara Temsilciliği’nin, basın özgürlüğü raporu hazırlamak amacıyla Brüksel’den gelen bir heyetle gazetecileri buluşturduğu toplantıya …

karagul

Freedom House bir CIA kuruluşudur!

Yeni Şafak gazetesi genel yayın yönetmeni İbrahim Karagül bugün köşesinde Freedom House isimli örgütle ilgili …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir