Anasayfa / GENEL / Ahmet Davutoğlu’ndan Nagehan Alçı’nın “vatan hainleri” çıkışına tebrik
nagehan

Ahmet Davutoğlu’ndan Nagehan Alçı’nın “vatan hainleri” çıkışına tebrik

Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu, Ülke TV Genel Yayın Yönetmeni Hasan Öztürk’ün hazırlayıp sunduğu ”Gündem Özel” programına konuk oldu. Davutoğlu, gündeme bomba gibi düşen ses kayıtlarıyla ilgili soruları cevapladı.

‘NAGEHAN ALÇI’YI TEBRİK EDERİM’

Ulusal saldırı niteliğinde olan ses kaydını yorumlayan Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu, gazeteci yazar Hagehan Alçı’yı almış olduğu tavırdan dolayı tebrik etti. Davutoğlu; ‘Televizyonlarda neler konuşulduğunu gördük, takip ettik. Sayın Nagehan Alçı’yı bizzat tebrik ediyorum, doğruydu tavrı. Bu ülkenin vatandaşını bir hissi olur. Hiç bir yerde köşe yazarlığı, televizyon yorumculuğu bu kadar sosyal sorumluluk duygusundan arındırılmış değil. Hiç bir yerde muhalefet olmak bu kadar toplumsal sorumluluk duygusundan arındırılmış değildir’ diye konuştu.

nagehan1

nagehan1

DİNLEMEYİ KİM YAPTI?

Bazı konuları çok açık tanımlamak lazım bu olay 2 sene veya 6 ay önce olsaydı tek başına bir mesele denebilirdi. Ama önümüzde iki seçim var birileri bunu biliyor ve biriktirdikleri tapelerle siyasete yön vermeye çalışıyor, bu kayıtlar hergün düzenli olarak yayınlanıyor ve bir beklenti var ayın 25’inde gibi beklenti var bunların hepsini düşündüğünüzde kimin yaptığı ortaya çıkıyor. Kim ne söylemek istiyorsa çıksın açıkça söylesin bunun için böyle şeylere gerek yok.

MEDYAGUNDEM

nazli

Ilıcak’tan FETÖ’nün yalan ve inkar taktiği

FETÖ için aklayıcı kitaplar yazan Nazlı Ilıcak bugün mahkemede neredeyse kendi varlığını inkar etti. İşte …

nazli

Sözcü’nün FETÖ’cü işbirlikçileri

Sözcü Gazetesi’nin FETÖ/PDY ile iltisaklı şirketlerle mali ilişkisi ortaya çıktı. Sözcü’nün FETÖ kurmaylarından Alaaddin Kaya’nın …

feto-medya

FETÖ’nün medyadaki teröristlerine 3’er kez müebbet

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığınca, FETÖ’nün 15 Temmuz darbe girişimini önceden bildikleri ve bu konuda çağrışım yapan …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir