Anasayfa / GENEL / Nazi köpekleri kudurdu; iyice çirkefleştiler!
merkel3

Nazi köpekleri kudurdu; iyice çirkefleştiler!

Referandum tarihi yaklaştıkça Alman Medyası saldırılarını artırdı. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı bayrakla şeytan olarak tasvir ettiler.

Referandum bahanesiyle Türkiye’nin önüne çeşitli engeller çıkartan Almanya’da, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan korkusu tavan yaptı.

Bakanların programlarını iptal eden belediyeler komik bahaneler gösterirken, ünlü Alman dergisi de Türkiye üzerinden algı operasyonu yapmaya kalkıştı.

Dergi bu haftaki kapağında Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı koydu. Arkasına ise Türkiye bayrağını yerleştirdi.

Buraya kadar herşey normal gözükse de ince ayrıntı gözlerden kaçmadı. Bayrağın hilali, Erdoğan’ın kafasının tam üst kısmına geldi.

Erdoğan, bu karede ‘şeytanmış’ gibi gösterilerek algı operasyonu yapıldı.

Dergide yayımlanan başka bir yazıda ise “Darbenin arkasında Erdoğan’ın kendisi mi var?” başlığı kullanılarak küstah bir yazı kaleme alınmıştı.

İşte o kapak:

stern

MEDYAGUNDEM

truk

İşte Türk budur!

İftira atıyorsunuz, dışlıyorsunuz ama bunu yaptığınız Türkler, korkusuzca vahşi saldırganı durdurup onlarca insanın hayata veda …

erdogan

Erdoğan’dan tarihi çağrı

Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti grup toplantısında İslam dünyasına ‘Kudüs’ü ziyaret edin’ çağrısında bulundu. AK Parti …

guardian

İngiliz gazete Erdoğan yalanını böyle yedi!

15 Temmuz’da Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın makalesini yayınlayan The Guardian gazetesi, kendi yaydığı “Kılıçdaroğlu yazınca Erdoğan yazmak …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir