Anasayfa / GENEL / MHP’yi karıştırmaya çalışanlara Devlet tokadı
bahceli2

MHP’yi karıştırmaya çalışanlara Devlet tokadı

MHP lideri Bahçeli, sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada, kaos için el ovuşturanların, karanlığa alkış tutan odakların 16 Nisan’da tamamen kaybedeceğini söyledi. Bahçeli, “Anayasa’yı okumadan hayır turuna çıkan, yeni sistemi hiç bilmeyen zavallı siyaset anlayış ve savruluşundan kurtulmak için evet diyeceğiz” dedi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, sosyal paylaşım sitesi Twitter’dan açıklamalarda bulundu.

Kaos için fırsat kollayanlara işaret eden Bahçeli, “Karışıklıktan nemalanmaya çalışan, huzurumuza kaynak yapan, kendilerini gizleyip meydanı taşa tutan ilkesiz ve çıkarcılara da sık rastlanıyor.” dedi.

MHP lideri, Twitter’dan şu ifadeleri kullandı:

Karışıklıktan nemalanmaya çalışan, huzurumuza kaynak yapan, kendilerini gizleyip meydanı taşa tutan ilkesiz ve çıkarcılara da sık rastlanıyor.

Ümitle bekledikleri kaos için el ovuşturan, kavga çıkması için el sallayan, karanlığa alkış tutan odaklar 16 Nisan’da tamamen kaybedecekler.

Bir tohumu düşünün, güneşe ulaşmak için yolundaki taşları nasıl da iter,üzerindeki taşları nasıl da geçer. İşte,16 Nisan’a böyle ulaşacağız.

Usta kaptanlara sorun,her fırsatta büyük fırtınaları nasıl atlattıklarını anlatacaklardır.Her bir fırtına ibret,her biri ders ve tecrübedir.

Bizim hamd olsun tecrübemiz fazlasıyla vardır. Nitekim hiç kimseden alacak, görecek ve öğrenecek bir şeyimiz de yoktur.

“SABIRLARI ZORLAMANIN SONU İYİ DEĞİLDİR”
Kovanı patlamış arı gibi uçuşup etrafta vızıldayanların sürekli MHP’yi karalama, kara gösterme çabası bir defa insanlıkla bağdaşmaz.

Davamız ucuz değildir, siyasi uyuşma ve uydulaşmanın son evresinde bulunan çapsızların mütecaviz tertiplerine karşı sahipsiz hiç değildir.

Birisi dümenden kürsüye saldırtır, birisi ışıkları söndürtür, diğerleri küçücük salonu sabote ettirir. Her yer oyun, her yer tiyatro.

Dedim ya, ülkücü yaparsa yarım bırakmaz. Yine aynı görüşteyim, yine aynı noktadayım. Uyarıyorum, sabırları zorlamanın sonu iyi değildir.

Partimizle uzaktan yakından ilgisi,ilişkisi,bağı,bağlantısı olmayan kişilerin,ayağımıza dolaşıp tahrike yeltenmeleri kalleş bir kumpastır.

Kimin ne düşüncesi varsa, kim neyi, nerede, nasıl savunacaksa;kanuni sınırlar dâhilinde yapabilecektir.Ancak bunlar MHP’den uzak durmalıdır.

“ZAVALLI SİYASET ANLAYIŞINDAN KURTULMAK İÇİN EVET DİYECEĞİZ”
16 Nisan’da koskoca evetle millet ve devlet hayatını sarmış paslı tahakküm zincirlerini kıracağız. Bundan rahatsız olanlar ise çıldırıyor!

Geçmişi unutacak kadar hafızasız, geleceği tasavvur edemeyecek kadar hayalsiz bir millet yaşayamaz. Bu nedenle 16 Nisan’da evet diyoruz.

Anayasa’yı okumadan hayır turuna çıkan, yeni sistemi hiç bilmeyen zavallı siyaset anlayış ve savruluşundan kurtulmak için evet diyeceğiz.

Milletimiz öyle büyüktür ki, Yusuf Has Hacib’in ifadesiyle söylersek; “nice bulanık işi el sürünce süzer, nice ters düğümü bakınca çözer.”

MEDYAGUNDEM

bahceli

Bahçeli’den ABD ve Almanya’ya zehir zemberek sözler

MHP Lideri Bahçeli “Unutulmasın ki, Türk milleti her türlü iç ve dış muhasım odaklara karşı …

bahceli-kk

Pensilvanya’ya kadar git gelme KK!

MHP lideri Devlet Bahçeli, CHP’nin adalet yürüyüşü ve mahkemelerin tüzük kararıyla ilgili konuştu. MHP Genel …

mhp

FETÖ’nün MHP’yi karıştırma oyunu da bozuldu

MHP’de muhalif isimlerin düzenlediği ‘korsan’ genel kurulda alınan kararlar, mahkeme tarafından yok sayıldı. MHP Genel …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir