Anasayfa / GENEL / Morardın mı Fehmi; Davutoğlu 1382 oyla Ak Parti Genel Başkanı!
kongre4

Morardın mı Fehmi; Davutoğlu 1382 oyla Ak Parti Genel Başkanı!

MEDYAGUNDEM.COM- AK Parti kongresinde seçimler sonuçlandı. Ahmet Davutoğlu, oy kullanan 1388 delegenin 1382’sinin oyunu alarak, AK Parti Genel Başkanı seçildi. 6 oy geçersiz sayıldı.  Sonucu açıklayan Divan Başkanı, Davutoğlu’nu kürsüye teşekkür konuşmasını yapmak üzere “Buyrun Sayın Genel Başkanım” diyerek davet etti.

FİTNECİ FEHMİ MORARDI!

Bu sonuçla Habertürk’teki köşesinden Ak Parti delegelerine yönelik fitne operasyonu yapan Fehmi Koru da morardı. Koru delegelerin kongreyi bir gün sonraya ertelemelerini ve böylece Abdullah Gül’ün genel başkan seçilmesini istemişti.

fehmi

MEDYAGUNDEM

bassj1

PKK’nın hamisi ABD’den PKK’nın adını anmadan kınama!

ABD Ankara Büyükelçiliği’nden AK Parti’li yöneticiler Orhan Mercan ve Aydın Ahi’nin PKK’lı teröristlerce öldürülmesine ilişkin …

akparti

ABD’nin ‘kara gücü’ teröristler Ak Partilileri katlediyor!

Diyarbakır ve Van Ak Parti ilçe başkan yardımcılarına yapılan suikastın yankıları sürerken, AK Parti Hakkari …

pkk4

Şu alçak katilleri Almanya “özgür basın” diye koruyor!

AK Parti Lice İlçe Başkan Yardımcısı Orhan Mercan ile AK Parti  Özalp İlçe Başkan Yardımcısı …

2 Yorumlar

  1. Femi Yankesicilik Bürosuna

    Ni haber cınım! Morardın mı, karardın mı, sarardın mı, yoosam bukalemun gibi renkten renge mi girdin? Feeeeeemi! Eyyyy duyamıyorum! İstediğin kadar usta, deneyimli gazeteciyim falan de, vatandaştan kopuksan sağlıklı düşünemezsin, hele aklını yankesici-önkesici, çarpıcı Pensilvanya’lıya kaptırdınsa-çarptırdınsa hiçç hiççç sağlıklı düşünmenin mümkünatı yoktur. Görüyorsunuz! Hepsi kırık! Kimi bijon kesiyor, kimi tamponu çizdiriyor, şanzıman-bilye dağıtan, aks kesen mi…ne istersen var. Deprem oluyor, don vuruyor vay şundan-bundan… hepsinde bir arıza mevcut, hepsi kısa devre, hard disk boşalmış, Yüce Allah’ı bırakmışlar kuldan bekler hale gelmişler… yani durum bildiğin gibi değil Feeeemi! Tabi bunların içerisinde senin gibi usta isimleri de görünce, ‘noluyor lan’ demek zorunda kalıyoruz. Akıl tırlamış gidiyor, bari Femi’nin kalsaydı diye de söylenmeden edemiyoruz. Neyse! Sen en yakınındaki karakola veya emniyetteki yankesicilik bürosuna uğrada Pensilvanya’lıya çarptırdığın emaneti geri almaya çalış demekten başka bir şey diyemiyorum.

  2. fehmi gecen yil selanik kokenliyim diyordu zaten adam etnik kimligini ortaya koymus azicik vicdan yapinda adama yuklenmeyin yaw

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir