Anasayfa / GENEL / Haplar yan etki yaptı; Pensilvanya bunalımda!
pensilvanya1

Haplar yan etki yaptı; Pensilvanya bunalımda!

Gülen Örgütü lideri Fethullah Gülen, cemaati terk edenlerin sayısının hızla artması nedeniyle hergün konuşmaya başladı… Ancak aldığı ilaçlar nedeniyle bir dediği, diğerini yalanlayan Gülen’in ciddi bir tedaviye ihtiyacı olduğu iddia edildi.

Bugüne kadar tüyü bitmemiş yetimin son kuruşuna göz diken Gülen Terör Örgütü’nün lideri Fethullah Gülen, yine konuştu… Daha önce susarak gerçek kimliğini gizlemeye çalışan, sonrasında ettiği beddualarla gündeme bomba gibi düşen Gülen, ABD’de emir aldığı güçler tarafından susturulmuştu. Ancak örgütün tabanındaki büyük kayıp, Fethullah Gülen’i hergün konuşmaya itti. Ancak konuşmalarındaki tutarsızlık, “Gülen bunalıma girdi, aldığı ilaçların artması ciddi bir tedavi sürecine ihtiyaç duyduğunun göstergesi” dedi. Daha önce emniyetteki polislerle ilgisi olmadığını belirten Gülen, rüzgarın terse dönmesiyle onlara mesaj gönderdi:

Siz hizmet çizginiz açısından üzerinize düşenleri yaparken, bir taraftan yapamayan insanlar size takılacaktır. Bir taraftan yapıp yapıp da aynı ölçüde yapamayanlar haset edeceklerdir. ‘Bunlar olmasaydı da biz olsaydık!’ diyeceklerdir.

Belli bir süre, sizin gücünüzü de yanlarına alma lüzumundan dolayı, desteğinizi alma stratejisiyle size bir şey demeyeceklerdir. Fakat iş bir kerteye gelecektir ki, orada haset hortlayacaktır. Size demedik şey bırakmayacaklardır.

160 ÜLKEDE HAİNLİK YAPIYOR
Fakat size bugüne kadar “hırsız” demediler değil mi? Hepiniz böyle alnı açık, yüzü ak! Elhamdulillah! Bize “hırsız” demediler. “İrtikâp yaptı” demediler, elhamdulillah! “İhtilasta bulundu” demediler. “İhaleye fesat karıştırdı” demediler. “Yakınlarını kayırdı” demediler. “Bir şirzime-i kalîl yeniyetmelerle işe vaziyet etti” demediler. Ne dediler? Âlemin güleceği şeyleri söylediler.

Öyle şeyler diyorlar ki, 160 küsur ülkede, 20 küsur senedir sizinle oturup kalkan insanlar, bunların dediklerinin öşrünü size söylemediler. Ama ben bir şey söyleyeyim size.. hem de vallahi, billahi, tallahi ile söyleyeyim: Yirmi sene değil, yirmi ay değil, yirmi hafta değil, yirmi saat de değil.. sizinle (bir müddet) oturup kalkmamış, gece hayatınızı bilmeyen, Allah’la münasebetinizi bilmeyen, Peygamberle münasebetinizi bilmeyen; teheccüdü kaçırmayı büyük bir günah sayan, tevbe etmediğiniz günü boş geçmiş sayan sizi bu yanlarınızla bilmeyen bir kısım densizler size “haşhaşi” diyorlar, size “çete” diyorlar, size “örgüt” diyorlar, size bir şeye talip nazarıyla bakıyorlar.

POLİSLERE SAHİP ÇIKTI
Siz itibarınıza Allah’ın izni ve inayetiyle toz kondurmamış iseniz şayet, yer ve konum itibarıyla “devletin malı deniz, yemeyen” dememiş iseniz şayet, bence bir ayıp işlememişsiniz! Hiç utanmayın! Daima dimdik durun, Allah’ın izni ve inayetiyle.. ve Cenâb-ı Hakk’ın size lütfettiği doğru bildiğiniz o yolda dosdoğru yürüyün. Yürüyün, zira o yol Hazreti Rasûl-ü Zîşân’ın şehrâhıdır, yürüdüğü yoldur.

Evet yaptığınız şeyler arasında sizi Allah huzurunda ve Resulullah karşısında mahcup edecek bir durum yoksa, bence dimdik durun. Elâlem gülünecek halini setretmeye çalışsın, sizin gülünecek ve ayıplanacak haliniz yok, Allah’ın izni ve inayetiyle.

CEMAATE SÖZLÜK ŞART
Her şeye rağmen, yaptığınız kat kat iyiliğin sıfırını bile göstermeyen, aksine size kötülük yapan kimselere karşı dahi tavır almamalı, onlara aynıyla mukabelede bulunmamalısınız. Sürekli alacaklı olmalı, fakat alacaklı olduğunuz şeyleri asla talep etmemelisiniz. Bu civanmertliği öyle tabiatınız haline getirmelisiniz ki, öteye de alacaklı olarak gitmeli ve orada insanlardan hak talep etmemek suretiyle bir kere daha civanmertlik sergilemelisiniz.  (TAKVİM)

MEDYAGUNDEM

feto-robot

Nasıl robotlaşıyorlar?

15 Temmuz darbe girişimi, meselenin psikolojik boyutuyla ilgili bir çok soruyu da beraberinde getirdi: Gülen …

t-akar2

İhanet korosu PKK’ya vuran Genelkurmay Başkanı’na vuruyor!

Doğan Medya, Gülenci gazeteler, Can Dündar’ın Cumhuriyeti, ihanetin Sözcü’sü ve diğerleri… Hepsi PKK’nın sözcülüğünü yapan …

dink-feto

İddianamedeki çarpıcı detay; işte Dink cinayetindeki FETÖ rolü

Hrant Dink cinayetine ilişkin iddianamede, ‘Gülen Örgütü’nün’ cinayetten önce bütün detayları bildiği ancak işlenmesini beklediği …

1 Yorum yapıldı

  1. İhanet çetesinin başı olan kıtmir’in operasyonel mür(it)lerine Müslümanların iktidarını engellemek için onları hırsızlıkla suçlamalarını emretmiş ve vatandaşın ancak buna itibar edeceğini düşünmüş olmalı. Bunu yapabilmeleri için de öyle anlaşılıyor ki operasyonel mür(it)lerine her yolu mübah kılmış.(Allah’ın emri onun için önemli değil). Rabbimin tecessüs yapmayın, yani insanların mahremiyetine araştırmayın, yalan ve iftirada bulunmayın, Müslümanlar kardeş olun emirlerine rağmen onların yaptıklarına bir bakın. Turistlik tesis kurmuş, Müslümanlar da onlara güvenerek gidip onların pansiyonlarında kalmışlar ama sonradan anlaşıldı ki her bir odaya iki tane kamera yerleştirip bir Müslümanın ailesiyle beraber kaldığı odanın hem yatak odasını hem de banyosunu izlemiş ve kaydetmiş, daha sonra tehdit ve şantaj olarak kullanmak üzer arşiv deposuna kaldırmışlar. Sadece burada mı, hayır. Her bir operasyonel mür(it), bulunduğu bütün ortamlarda bunu kendine bir vazife edinmiştir. Emniyet içerisindeki şebekeye dahil Pol(it) ler sahte isimlerle, sahte belgelerle ulusalcıları bile İBDA-C den dinlemiş, kendilerinden olmayan hiç bir Müslümana hayat hakkı tanımazken sadece İsrail’e ve siyonistlere hayat hakkı tanımışlardır. Bunların tamamı artık gün gibi aşikar olarak ortaya çıkmıştır.Bu nedenle diyorum ki bu ihanet çetesini hala bir hizmet hareketi olarak kabul eden tabandaki kardeşlerim derhal bu ihanet hareketini terk etmelidirler. Bilmeden bu zamana kadar onlara hizmet etmiş olanlar için Rabbimin huzurunda bir mazeret sunabilirler belki ama artık her şey ayan beyan ortada iken mazeret kalkmış, aynı günaha bilerek ve isteyerek ortak olmuşlardır. Bizden uyarması.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir