MEDYAGÜNDEM’e organize saldırı Reviewed by editor on . MEDYAGÜNDEM- “Baasçı SOL, Esed yanlısı, CHP destekli gazete çıkıyor” dedik, fincancı katırlarını titrettik! MEDYAGÜNDEM’in haberi malum “SOL” tayfasının kimyası MEDYAGÜNDEM- “Baasçı SOL, Esed yanlısı, CHP destekli gazete çıkıyor” dedik, fincancı katırlarını titrettik! MEDYAGÜNDEM’in haberi malum “SOL” tayfasının kimyası Rating:
MEDYAGÜNDEM: ANASAYFA » ANALİZ » MEDYAGÜNDEM’e organize saldırı

MEDYAGÜNDEM’e organize saldırı

MEDYAGÜNDEM’e organize saldırı

MEDYAGÜNDEM- “Baasçı SOL, Esed yanlısı, CHP destekli gazete çıkıyor” dedik, fincancı katırlarını titrettik!

MEDYAGÜNDEM’in haberi malum “SOL” tayfasının kimyasını bozdu. 2 gündür organize biçimde MEDYAGÜNDEM’e hakaret, tehdit ve küfür mesajları yağdıran “SOL” çevresi, bir de MEDYAGÜNDEM’i “Amerikancı” ilan etti.

Patolojik bir zihniyet ve komplo teorilerini bile geride bırakan “senaryolarıyla” MEDYAGÜNDEM’e saldıran “SOL” isimli gazetenin “yandaşları”, “Aydınların ‘özür dile’ çıkışı da battı” gibi ifadelerle çirkinleştiler.

“SOL” isimli gazete etrafında organize olan “malum çevreler” 2 gündür MEDYAGÜNDEM’e küfür ve hakaret dolu mesaj ve yorum bombardımanı  uyguluyorlar.

Bu arada SOL isimli sitenin MEDYAGÜNDEM’e saldıran yazısı bazı medya sitelerinde de alıntılandı.

Pusuda bekleyip, MEDYAGÜNDEM’e nefretini kusmak için sıraya gelen bazı medya siteleri, hangi karanlık hesaplara “tetikçilik” yaptıklarını da ortaya koydular.

medyagundem.com

Yorumlar (1)

  • muxo

    amerikanci ve akpci ağızla bu halkın emekçinin yanında olan sola karşı kendi çapinizla saldırıyorsunuz. yazık bu ülkede kim iyi bir şey yapmaya kalksa kötüler saklandiklari karanlıktan çıkıp konuşuyorlar. Iş karşı cevaba gelince zirlamaya başlıyorsunuz. üstelik işinize gelmeyen yorumları koymayıp kendi kendiniz tatmin ediyorsunuz. Yazık 1 gram cesaret yok. 1 tane bile gerçekçi argumanla gelip konuşamiyorsuz. Sizin gibi sistem yalakasi tayfanin kuyruguna daha gazete çıkmadan basabiliyorsak demek ki daha en başından doğru yoldayiz. Teşekkür ederim sizin bu saçmalıklarınız sayesinde bu adamlara ve gazeteye sevgim bir kez daha arttı

    Cevapla

Yorumunuz

MEDYAGÜNDEM 2010-2015

Scroll to top