Anasayfa / GENEL / Sol değil mal kafası!
sol2

Sol değil mal kafası!

İstanbul’daki barajların yüzde 88’inin dolu olduğunu yazamayan Sol gazetesi, barajların yüzde 12’sinin boş olduğunu öne çıkardı.

AK Parti hükümetine muhalefet etmek için elinden geleni yapan Sol gazetesi, son haberiyle güldürdü.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti hükümeti söz konusu olunca her zaman bardağın boş tarafından bakan Sol gazetesi, İstanbul’daki barajların son durumunu da kendi bakış açısıyla okuyucularına duyurdu.

SOL, BOŞ TARAFI GÖRDÜ
Barajların yüzde 88’inin dolu olduğunu yazamayan gazete, söz konusu haberi “İstanbul’da barajların yüzde 12’si boş” şeklinde okuyucularına duyurdu.

sol1

MEDYAGUNDEM

sol2

İşte Türkiye’deki “sol”un hali!

Sol Haber Portalı terörist kız öldüğünde ‘yaşamını yitirdi’ diye haber yaparken, şehit olan öğretmen haberine …

pyd8

Türkiye PYD’yi karanlığa gömdü!

Türkiye’nin Fırat Nehri üzerinden Suriye’ye bıraktığı suyu kesmesiyle, PKK/PYD’li teröristlerin elindeki Kobani ve Menbiç elektriksiz …

sol3

Solcu kılıklı Amerikan uşaklarına bakın!

Bir zamanlar 6. filoyu denize dökmekle övünenler, şimdi ABD donanmasının Türkiye karşısındaki zaferini gösteren tweet’i …

1 Yorum yapıldı

  1. Dünyanın en aşağılık mahlukları ne yazık ki Türk solu kisvesiyle memleketimizde yaşıyor. Dünya üzerindeki diğer sol siyasetçilerin yüz karası olan bu mahlukatın solculukla zerre kadar ilgisi olmadığı gibi onların aksine faşist, vesayetçi ve emperyalistler. Benimsedikleri kof ideoloji o kadar muğlak ve tutarsız olunca pek tabiî bu durumdan beyin dokuları en büyük hasarı görmekten kurtulamıyor. Bu sebepledir ki; akıl ve ruh sağlığı yönünden sıkıntılı bir güruh aramızda serbestçe dolaşıyorlar. Onların yüzünden güzelim ülke üstü açık tımarhaneye benzedi. Kendi manyaklıklarıyla kalsalar iyi de bu halleriyle toplum huzurunu, sosyal dokuyu ve yeni nesillerin akıl ve ruh sağlığını da tehdit edliyorlar. Psikiyatri mütehessısları ve toplum bilimciler bu işe bir çare bulmazlarsa durum son derece vahim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir