Anasayfa / GENEL / Kütahyalı: “Camia medyası nereye?”
rasim-kenes

Kütahyalı: “Camia medyası nereye?”

MEDYAGUNDEM.COM- Sabah gazetesi yazarı Rasim Ozan Kütahyalı bugün çarpıcı bir yazıyla Gülen hareketi ve Başbakan Erdoğan’ı konu edindi.

Yazısında Rusya hinterlandında Fethullah Gülen’e bağlı okullarınkapatılması için yürütüşen operasyonun Başbakan Erdoğan tarafından nasıl engellendiğini anlatan Kütahyalı, “Başbakan Erdoğan’ın yönetimindeki Türkiye Cumhuriyeti Hükümeti asla böyle operasyonlara izin vermez,vermedi de. Yurtdışındaki Gülen varlığına en ufak zarar vermek isteyenler karşılarında her seferinde Erdoğan’ı buluyor. Hiç şüphe yokki Gülen Hareketi’ne bağlı Türk okulları bu ülkenin gurur kaynağıdır.Vatanından uzakta nefsini sıfır merkeze alarak, binbir fedakarlıkla çalışan insanlar gerçek anlamda Muhabbet Fedaileri’dir.” diye yazdı.

Kütahyalı yazısında “Camia medyası nereye?” diye sorup şu detayı da paylaştı:

“Bu Muhabbet Fedaileri’nin anlattığına göre kimi Türk gazeteciler Rusya’ya gelip, okulların kapatılması için lobi yapıyor ve ‘Müslüman Türklerin Rusları eğitmek için okul açması kanıma dokunuyor’ diyecek kadar kendi ülkelerinden nefret ediyorlardı. Ve geçen haftalarda inanılmaz birşey oldu… Bahsi geçen, bu sömürge beyinli Ergenekoncu gazetecilerden biri, Camia mensubu biri tarafından Camia’nın bir gazetesinde sadece Erdoğan-karşıtı olduğu için övüldü! Bunun üstüne başka söze gerek var mı?. Bu konuya devam edeceğiz…”

Kütahyalı’nın sözünü ettiği “camia gazetecisi” Today’s Zaman genel yayın yönetmeni Bülent Keneş, “sömürge beyinli Ergenekoncu gazeteci” de Can Dündar’dı. Sırf “Erdoğan düşmanı” diye Camia’nın gazetesinde Can Dündar övülmüştü.

bulent-kenes1

KÜTAHYALI’NIN YAZISI İÇİN TIKLAYIN

MEDYAGUNDEM

can1

Teröristten talimat almışlar

MİT TIR’ları kumpası firarisi Can Dündar ile Ahmet Şık’ın Suriye’nin kuzeyinde Türkiye’ye yönelik eylemler yapan …

can-huf1

Vatan haini it, Türkiye’ye baskı yapın diye yalvarıyor!

Hakkında yürütülen soruşturmalar nedeniyle Türkiye’den kaçan Can Dündar, ülkesinin zor duruma girmesi için elinden geleni …

can-enis

FETÖ vatan haini Can’ı kullanıp atıyor mu?

CHP Milletvekili Enis Berberoğlu’nun “MİT TIR’ları görüntülerinin yayınlanması” davasında hakkında 25 yıl hapis cezası verilmesi …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir