Anasayfa / GENEL / Kılıçdaroğlu’ndan Başkomutan Erdoğan’a terbiyesizlik
toren

Kılıçdaroğlu’ndan Başkomutan Erdoğan’a terbiyesizlik

Protokol tribününde Cumhurbaşkanı Erdoğan tokalaşmak için hamle yaptığı Kılıçdaroğlu, Erdoğan’ın bu hareketine karşılık vermedi.

Ankara’da 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamalarında, ilk tören Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Davutoğlu ile devlet erkanının Anıtkabir ziyareti ile başladı.

KILIÇDAROĞLU KARŞILIK VERMEDİ

Resmi geçit töreninin ardından gözler protokol tribününde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na çevrildi. Erdoğan’ın tokalaşmak için hamle yaptığı Kılıçdaroğlu, karşılık vermeyince cumhurbaşkanı da ani bir kararla yerine oturdu.

MEDYAGUNDEM

kemal-feto

KK yine FETÖ’cü yüzünü gösterdi

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Türkiye – Almanya krizinde tarafını seçti. Partisinin grup toplantısında konuşan CHP …

kk

Kirli plan için HDP’yi sahaya sürüyorlar

Büyükada ajanları tek tek tutuklanınca terör sevici Avrupa çıldırdı. CHP’nin sözde ‘Adalet Yürüyüşü’ ile kaos …

KK’ya FETÖ’den plaket

Fetullahçı Terör Örgütü için var gücüyle çalışan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun FETÖ imamları ile …

2 Yorumlar

  1. Senin O Pis Elin Çok mu Lazım

    İşte bunlar bu bu! Bu CeHaPe’nin klasikleşmiş, gelenekselleşmiş zihniyetinin tezahürüdür. Bunlar doğduğu günden beri vatandaşla, devletle, devlet erkanıyla… sorunlu tiplerdir. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan Dersim’de katliam yapılmıştır diyor, Dersim’li KEmal yok caaanım, ne katliamı, nereden çıkartın bunu, şimdi zamanı mıydı diyen bir vak-a dan başka ne beklenebilir ki? Bakın Dersim’li KEmal tahtan indirildiği ilk gün nasıl Dersim diye çığlık atacağını yaşayıp göreceğiz. Adam yalan zanaatkarı, herkes beceremez, herkese de nasip olmaz, aynı zamanda aynı miktarda da kompleks sahibidir. Ulan altın üstün arkanı yasladığın güç tarafından makam sahibi yapılmış hırsızın önde gidenisin işte! Var mı ötesi? İspatlanmadı mı! Kelaynak kuşları bilem senden daha değerli, hiç değilse soyu tükenmekte olan varlıklar listesinde işte! Senin o pis elin çok mu kıymetli olduğun sanıyorsun? Hem Mecliste hem de burada yediğiniz haltlardan dolayı milletin sizi şamar oğlanı yaptığını göremiyor musunuz?

  2. müslüman mahallesinde salyangozun değeri hiç olmadı. biri o ezik salyangoza söylemeli. nimetten sayılmadığını bilmeli. özellikla KaKa iyice bellemeli.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir