Anasayfa / GENEL / Başkomutan Erdoğan tören kıtasını selamladı
baskomutan3

Başkomutan Erdoğan tören kıtasını selamladı

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle AKM’de yapılan kutlamalarda, tören kıtasını selamladı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle ilk kutlama sabah saatlerinde Anıtkabir’de yapıldı.

TÖREN KITASINI SELAMLADI

Anıtkabir’de Atatürk’ün mozolesine çelenk bırakıp, saygı duruşunda bulunduktan sonra AKM’deki tören alanına giden Erdoğan, tören kıtasını selamladı.

baskomutan baskomutan1 baskomutan2

MEDYAGUNDEM

erdogan-merkel

Almanya’yı Erdoğan korkusu sardı

G-20 Zirvesi için 7-8 Temmuz’da Almanya’ya gidecek olan Erdoğan’ın Türk halkıyla buluşmak için düzenlenecek etkinlik …

erdogan

Kredi kuruluşları Türkiye’ye kumpas yapıyor

TİM Genel Kurulu’nda konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Sanayi üretimindeki tırmanışın devam etmesi büyümenin üretime dayalı olduğunu …

erdogan-onay

Katar’a Türk askerine jet onay

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Katar’a Türk askeri üssü kurulmasını içerden maddeyi onayladı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip …

1 Yorum yapıldı

 1. Başkomutan Recep Tayyip Erdoğan

  Fethullah Gülen 2004te şöyle bir rüya görür; “Takkeyle mağaraya giren Başbakan Erdoğan, generallerle birlikte üniforma giyerek mağaradan çıktı. ” yani Mağaraya sivil giren Sayın Erdoğan, Gülen’in gördüğü rüyada asker üniforması ile çıkıyordu. Rüya ilmi gerçekten ilim işidir, tabi kendini alimim diye yutturan herif bu rüyayı da yanlış yorumlayıp Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a savaş açacaktır. Tıpkı Yahudilikle iliği Ayetleri ve diğer Sureleri nasıl yanlış anladıysa bu rüyayı da yanlış yorumlamanın bedelini hem kendi, hem de avenesi yavaş yavaş ödemeye başlamıştır.

  ‘Rüya ile amel olunmaz ikazı’ doğrudur, yerli yerinde bir ikazdır, ama bunun nasıl yanlış anlaşıldığına dair kısa bir örnek vermek istiyorum. Diyelim ki rüyanızda düşmanınızla karşılaştığınızı ve onu öldürdüğünüzü görüyorsunuz. Ertesi günü, günlük normal hayatta o düşmanınızla karşılaştırdığınızda onu öldürmeye KALKMAMANIZ için ‘Rüya ile amel olunmaz’ ikazı yapılmıştır. Peki nasıl yorumlarsak ‘Rüya ile amel olunmaz’ ikazına muhatap olmayız? Düşmanınıza karşı galip geleceğiniz, üstün geleceğiniz şeklinde yorumlarsanız rüyanız ‘Hayırlara Vesile Olur İnşallah’!

  F. Gülen o rüyayı nasıl yorumlamıştır:

  -Mağara zor, sıkıntılı, meşakkatli, dar, bunaltıcı bir ortam olduğunu, bu ortamdan çıkmanın zorluktan, meşakkatten, bunaltıcı bir ortamdan kurtulup feraha, felaha çıkmak demek olduğunu yorumlayamamıştır. Yorumlayamaz çünkü rüya yorumlamayı Allah herkese nasip etmez, hele Allah, din düşmanıysa, hele Allah’ın emir ve nehiylerini ters-düz ediyorsa hiç yorumlayamaz, çünkü Şeytan-ı Lanetle işbirliğindedir.

  -Kendisi Postal vesayetçileriyle işbirliği içerisinde olduğu için, Sayın Erdoğan’ın bu vesayetçilerle işbirliği içine girip kendinin dışlanacağı şeklinde yanlış yorumlamıştır. Sayın Erdoğan’ı, F. Gülen ‘üniformalı’ görünce eski işbirlikçileri olan postal vesayetçilerinin elinden alınacağı, taraf değiştireceği şeklinde yanlış yorumlamıştır.

  Oysaki; Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı ‘BAŞKOMUTAN’ olacağı şeklinde yorumlaması gerekirdi. İlim sahibi olmayan cahiller Rabbimin bu ikazını anlayabilselerdi bugünleri ne kendileri, nede başkaları yaşardı. Ama Rabbim bir insanı rezil, zelil edecekse öyle yada böyle, bir şeyler vesile ederek burnunu yere sürtecekse böyle sürtecektir.

  F. Gülen Allah’a isyan, inkar içinde bulunmasa bu rüyayı tekrar gözlerinin önüne getirip, ‘Ya Rabbi ben pişmanım, ben hata yaptım…ben affet, bu aziz millette beni affetsin’ diye yalvarır, yakarırdı. Yok yapmayacak, ben doğrusunu biliyorum, benim dediğim doğru, benim dediğim olacak diye devletin yöneticileriyle, idarecileriyle, milletle, İslam Alemiyle savaşın diye emir ve talimat üzerine talimatlardan vazgeçmesi gerekir, geçmeyecek, ruhunu şeytana teslim edenlerden olacağım diye hala çırpınıp duruyor.

  Alim diye zannettikleriniz işte bu bu!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir