Anasayfa / GENEL / Kerem Alkin artık 24’te!
kerem-alkin-24

Kerem Alkin artık 24’te!

MEDYAGÜNDEM-  Bir süre önce Bloomberg HT Genel Yayın Yönetmenliği görevinden istifa eden Prof. Dr. Kerem Alkin 24 haber kanalıyla el sıkıştı.

Başarılı Ekonomist ve Akademisyen Prof. Dr. Kerem Alkin Genel Yayın Yönetmenliği’ni yürüttüğü ekonomi kanalı Bloomberg HT’den ayrıldıktan sonra yeni adresi belli oldu. Haber televizyonu 24’ün Genel Yayın Yönetmeni Yiğit Bulut ile el sıkışan Kerem Alkin, hafta da iki program ile 24 ekranında olacak. Sınırsız ve Strateji 24 isimli programları hazırlayıp sunacak olan Alkin, hafta içi üç yayın kuşağında ekonomiyi tartışacak.

PROF. DR. KEREM ALKİN KİMDİR?

İstanbul’da doğan Prof. Dr. Kerem Alkin İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden mezun oldu. 39 yaşında profesör unvanını alan Alkin, TV, dergi ve gazetelerde kuruculuk, köşe yazarlığı ve yöneticilik yaptı. Halen İstanbul Ticaret Üniversitesi’nde öğretim üyeliği görevini sürdürüyor.

MEDYAGUNDEM

sp2

Finansal terör!

Kredi derecelendirme kuruluşu S&P, Türkiye’nin kredi notunu korurken, not görünümünü skandal bir şekilde ‘durağan’dan ‘negatif’e …

dolar2

Ekonomi profesörü dolardaki oyunu tane tane anlattı

TL’deki değer kayıpları, Asya piyasalarının kapanışı ile Avrupa piyasalarının açılışı arasında gerçekleşen işlemlerle meydana geliyor. …

dolar9

Dolar sabotajındaki yabancı bankalar hangileri?

A Haber’de yayınlanan Söz Teması programında konuşan Ekonomist Kerem Alkin dolarda son dönemde yaşanan artışı …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir