Anasayfa / GENEL / Gazetecilerin rafting heyecanı
rafting-medya

Gazetecilerin rafting heyecanı

MEDYAGÜNDEM- Düzce Belediyesi’nin ev sahipliğinde düzenlenen “Medya Rafting Turu” medya çalışanlarını bir araya getirdi. Türkiye’nin en büyük rafting parkuru olan Düzce Melen Çayında düzenlenen rafting turu heyecan dolu görüntülere sahne oldu.

Düzce Cumayeri Dokuzdeğirmen Köyü’nde gerçekleştirilen rafting turuna medya çalışanları yoğun ilgi gösterdi. 12 kilometrelik parkurda rafting heyecanını yaşayan katılımcılar güzel havanın ve yemyeşil doğanın doyasıya tadını çıkardı. Düzce Belediye Başkanı İsmail Bayram’ın ev sahipliğinde gerçekleştirilen, iki gün boyunca devam eden etkinliğe Anadolu Ajansı Genel Müdürü Kemal Öztürk de sürpriz yaparak katıldı. Öztürk, medya çalışanlarının heyecanına ortak oldu.

Türkiye’nin iki büyük kentinin tam ortasında, yağmur ormanları, birbirinden güzel yaylaları, şelaleleri ve akarsuları ile Batı Karadeniz Bölgesi’nin görülmeye değer şehri Düzce’de gerçekleştirilen “Medya Rafting Turu”na Show TV, Türkiye Gazetesi, Habertürk Gazetesi, Vatan Gazetesi, Samanyolu Haber Televizyonu, TGRT Haber Televizyonu, TV Net Televizyonu, TRT Arapça, Kanal 7, Haber7.com, TV5,  Zaman Gazetesi, Hürriyet Daily News Gazetesi gibi önemli medya kuruluşlarının temsilcileri katıldı. Medya çalışanları, bütün bir yıl boyunca yoğun tempo ile çalışmalarının ardından kısa bir mola verme imkanı buldukları rafting turunda hem eğlendi, hem de adrenalin dolu bir gün yaşadı. İstanbul medyası çalışanları, iki saat uzaklıkta Türkiye’nin en büyük rafting tesisi olan Düzce Melen çayında rafting heyecanını meslektaşları ile birlikte yaşama fırsatı buldu.

Basın mensupları ile bu keyifli etkinliğe ortak olan Düzce Belediye Başkanı İsmail Bayram, rafting turizminin Türkiye’deki önemine değindi ve “Düzce rafting için Türkiye’de önemli parkurlardan birine sahiptir. Bu sporu seven ve bu heyecanı yaşamak isteyenlerin rağbet gösterdiği bir bölge haline geldi. Düzce’nin turizmdeki önemi ve tanıtımı açısından belediye olarak bu tür etkinliklere önem veriyor ve her zaman destekliyoruz. Bu bağlamda İstanbul medyasından değerli medya mensuplarının Düzce’de rafting için bir araya gelmesi bizi çok mutlu etti” şeklinde konuştu.

Sabahın erken saatlerinde başlayan rafting yolculuğu, ardından gerçekleştirilen köy gezisi ile devam etti. Dokuzdeğirmen köyüne adını veren değirmenlerin gezilmesinin ardından basın mensuplarına “Medya Rafting Turu”na katılımlarından dolayı madalya ve armağanlar takdim edildi.

This slideshow requires JavaScript.

 

MEDYAGUNDEM

bulac

Fetullahçıların iç güveysi Ali Bulaç’ın İslamcılığı öldürme operasyonu!

“Tayyip Erdoğan, 1994 yılından beri yanında tuttuğu Bulaç’ı bu zaaflarından dolayı yanından uzaklaştırmasaydı, Bulaç, bir …

ozkok1

Ertuğrul Özkök Erdoğan’la arayı düzeltmek için meğer ne taklalar atmış!

Kemal Öztürk bugün Yeni Şafak’ta “Mış gibi demokratlar” başlıklı yazısında Kabataş linçi üzerinden Ertuğrul Özkök’ …

kemal-ozturk4

Ekrem Dumanlı’nın gazeteci olmadığını gösteren yazı!

Anadolu Ajansı’nın eski genel müdürü Kemal Öztürk dün olduğu gibi bugün de Gülen örgütü tarafından …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir