Anasayfa / ANALİZ / Kendi kurduğu tuzağa düşen Dumanlı şoktan uyanamadı!
ekrem

Kendi kurduğu tuzağa düşen Dumanlı şoktan uyanamadı!

MEDYAGUNDEM.COM- 5 paralel gazeteci Ekrem Dumanlı, Bülent Keneş, Emre Uslu, Kerim Balcı ve Celil Sağır bir araya gelip, paralel savcı, paralel hakim ve paralel emniyetçilerle beraber MEDYAGÜNDEM’e komplo kurdular.

Geçtiğimiz gün MEDYAGÜNDEM’in sahibi Tutkun Akbaş’ın şikayetiyle bu 5 gazeteci hakkında örgüt soruşturması açıldığı ortaya çıktı. Akbaş kendisine yönelik tezgahı adım adım da MEDYAGÜNDEM’de anlattı.

kumpas

Paralel örgüt medyasının nasıl hukuku illegal biçimde kullanarak masum insanlar için sahte suç isnadı yapıldığını da anlattık.

zaman6

En küçük bir eleştiriye bile gerek kendi gazetesinden, gerekse de tetikçi sitelerinden “linç kampanyası” ve “haysiyet cellatlığı” yaptıran Ekrem Dumanlı’dan günlerdir ses çıkmıyor.

Belli ki kendi kurduğu tuzağa düşmenin şokunu yaşıyor.

Dumanlı ve avanesinin sesi kesildi, “örgüt soruşturması”ndan elleri ayaklarına dolandı.

MEDYAGUNDEM

ekremd2

Ekrem itini göz göre göre kaçırtmışlar!

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı’nın firari Ekrem Dumanlı’nın da arasında bulunduğu 13 şüpheliyi takip etmesi için İstanbul …

kemal

KK FETÖ’nün kuryesi mi?

Siyasiler bayramı memleketlerinde geçiriyor. O siyasilerden biri de eski TBMM Meclisi Başkanı ve AK Parti …

ekrem2

O masada CHP ile FETÖ arasında bir kurye var!

Siyasiler bayramı memleketlerinde geçiriyor. O siyasilerden biri de eski TBMM Meclisi Başkanı ve AK Parti …

2 Yorumlar

  1. HSYK Göreve Davet Ediyoruz

    Türkiye’nin Medyaya kurulmuş gelmiş geçmiş en önemli kumpasında HSYK’nın neden harekete geçmediğini anlayamıyoruz. HSYK bu kumpasta harekete geçmeyecek de ne zaman geçecek? İçlerinde Savcı, Hakim, Polis, Medya ayağı olan bu yapılanmanın çökertilmesi tarihin en büyük hukuk temizliği olacağından kimin şüphesi olabilir ki? HSYK da paralel yapılanmanın varlığı yoksa, biran evvel bu konun aydınlatılmasının gerçekleştirmesi gerekir.

  2. zaten parelel hsyk dahil her yeri ele geçirdiği için bu darbe planını (17-25 aralık)devreye sokmaya cüret etti… beklenen karar…ne beklenir ki..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir