Anasayfa / GENEL / Kemalist fosiller, müseccel faşist ve komünistler, bir de Fetullah rahibeleri!
engin-ar

Kemalist fosiller, müseccel faşist ve komünistler, bir de Fetullah rahibeleri!

Vatana ihanet, casusluk ve FETÖ’ye yardımdam tutuklanan Can Dündar için Silivri Cezaevi önündeki nöbet FETÖ işgaline uğrayınca ortalık birbirine girdi. Bugün de Sabah gazetesi yazarı Engin Ardıç, o kavgaya keyifli üslubuyla dokundurdu. Yazısındaki o bölüm şöyle:


Bazı gazeteciler Silivri hapisanesinin kapısında nöbet tutuyorlar, Can Dündar ve neydi adı, o arkadaşının serbest bırakılmaları için.

Lakin bunun için, hükümete küfür etmiş Ekşi Beyefendi’nin kerameti kendinden menkul konseyinden “icazet” almak gerekiyor. 
Nitekim, hükümet karşıtı olarak tasarlanan ama esas olarak “sol” kokmasına özen gösterilen bu gösteriye Kemalist fosiller, müseccel faşistler ve “Fethullah rahibeleri” de maydanoz olunca tatsızlık çıktı. Öbür yandan eylemi fırsat bilen ama gazetecilikle uzaktan yakından ilgisi olmayan bazı müseccel komünistler de bir ucundan yamanınca, işin suyu da çıktı. 
İşin matrağı, nöbetlerle “kurumsal olarak” hiçbir ilişkileri olmadığını söyleyenler de Dündar’ın gazetesinin diğer yöneticileri! 
Nöbetler, hava muhalefeti (soğuk) nedeniyle yarımşar gün tutuluyor. Geceleri eylem yok. Katılan bazı kişileri görünce, “destekleyenler bunlarsa Can Dündar’ın çıkacağı varsa bile artık hiç çıkamaz” diye de düşünmedik değil… 

ARDIÇ’IN YAZISININ DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

MEDYAGUNDEM

can1

Teröristten talimat almışlar

MİT TIR’ları kumpası firarisi Can Dündar ile Ahmet Şık’ın Suriye’nin kuzeyinde Türkiye’ye yönelik eylemler yapan …

can-huf1

Vatan haini it, Türkiye’ye baskı yapın diye yalvarıyor!

Hakkında yürütülen soruşturmalar nedeniyle Türkiye’den kaçan Can Dündar, ülkesinin zor duruma girmesi için elinden geleni …

can-enis

FETÖ vatan haini Can’ı kullanıp atıyor mu?

CHP Milletvekili Enis Berberoğlu’nun “MİT TIR’ları görüntülerinin yayınlanması” davasında hakkında 25 yıl hapis cezası verilmesi …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir