Anasayfa / GENEL / Kanal D rezaletin dibini buldu!
kanald-rezalet1

Kanal D rezaletin dibini buldu!

MEDYAGÜNDEM- Dün akşam Kanal D’nin, reyting için yine yapmadığı rezalet kalmadı. Tecavüz, ensest ve sapkın ilişkileri “prime time”da evlere zehir gibi içiren Kanal D’de dün akşam peşpeşe yayınlanan iki farklı dizideki “erotizm” pes dedirtti.

Son dönemde reytingte şok üstüne şoklar yaşayan Kanal D, hep bildik numarası ile işi yine belden aşağıya indirdi.

Önce Merhamet dizisinde Özgü Namal’ın oynadığı karakterin iç çamaşırlı ormandan kaçarkenki görüntüleri ile “belden aşağı” reyting numarası başladı.

İşin zirvesi Merhamet’in ardından ekrana gelen Kuzey Güney dizisindeydi.

Dizide Kuzey’in eski karısı rolündeki Simay’ın Kuzey’in sevdiği kızın kocası Barış ile sevişme sahneleri reyting için ekranna sürüldü. Dizide Barış karakterinin eski nişanlısı ile sevişmesi ise dizideki başka bir belden aşağı ayrıntıydı.

Biz kimin kimle ne iş tuttuğuna yetişemedik, ancak Kanal D’de dün gece, “Irmak Fırat’a, Fırat Narin’e, Simay Barış’a, Barış Venüs’e…” durumu yaşandı.

Ancak Kana D’nin Star TV’nin Muhteşem Yüzyıl dizisi karşısındakibelden aşağı taktikleri pek bir işe yaramadı, zirve yine Muhteşem Yüzyıl’ın oldu.

MEDYAGUNDEM

bbp

Doğan medyasından FETÖ tipi BBP operasyonu

Ahmet Hakan yönetimindeki Kanal D’de, referandumda ‘Evet’ diyeceğini açıklayan Büyük Birlik Partisi’nde (BBP) bu karardan …

capa2

Oyunu bozulan Aydın Doğan tescilli provokatörü sahneye sürdü

İrfan Değirmenci’yi kovan Aydın Doğan’ın “hayır” provokasyonu bozulunca Kanal D’de sabah haberleri tescilli provokatör Emin …

dogan4

Doğan medyasından sinsice ‘hayır’ propagandası

Kanal D ve Star TV’de yayımlanan dizilerde, referandum öncesi halkın tercihini ‘Hayır’ yönünde etkilemeye dönük …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir