Anasayfa / VİDEO / Ali Sürmeli A Haber’de özür diledi!
ALİ SÜRMELİ

Ali Sürmeli A Haber’de özür diledi!

Tiyatrocu eski sevgilisine sahnede öpüştüğü için yumurta atan oyuncu Ali Sürmeli ilk kez konuştu.

Yaşananları, A Haber’de Şirin Sever’in sunduğu Jurnal’e değerlendiren Sürmeli, pişman olduğunu söyleyerek, kadınların aşağılandığını düşündüğü için böyle bir eylemi gerçekleştirdiğini belirtti.

Aynı tepkiyle kendisinin de karşılaşması durumunda bunu normal karşılayacağını söyleyen Sürmeli, seyircileri de “benim yaptığım hatayı sizler yapmayın” diyerek uyardı.

KADINLARIN SAHNEDE BU KADAR AŞAĞILANMASINA TAHAMMÜL EDEMEDİM

Benim kutsalım olan kadınların sahnede bu kadar aşağılanmasına tahammül edemedim. Özür dilerim. Gördüğüm edepsizliğe dayanamadım. Yoksa sokakta kaldıklarında ben üç katlı evimi onlara sunup benden rahatsızlık duymasınlar diye ceketimi alıp o evden çıkıp gittim. Özür dilerim. Evet hiçbir iyilik cezasız kalmazmış. Bunu öğrendim.

KALBİMİ KIRACAKLARINA BANA YUMURTA ATSINLAR

Birisi bana aynı tepkiyi gösterse, anlayışla karşılarım. Gerçekten bir edepsizliğimi, bir haksızlığımı, bir insanı incitecek bir lafımı, bir eylemimi gördüklerinde rica ediyorum, ağır bir laf söyleyeceklerine, benim kalbimi kıracaklarına Yumurtayla kafamı kırsınlar, sopayla beni dövsünler.

ÇOK ŞÜKÜR BU OLAYDA BENİ HAKLI BULAN OLMADI

Çok şükür bu olayda beni haklı bulan olmadı. Bir taksi şoförünün hakkını yemeyeyim, “ağabey ben olsam başka şeyler yapardım. İşte okumuş adamın hali başka oluyor” dedi.

OYUNCULUĞU BIRAKTIM, ÇÜNKÜ 37 YILDIR HAYATI ISKALADIM

Uzun yıllardır bir hayalim vardı. Bir gün küçücük bir yerde Ahmet Altan hikayelerini okumak isterdim. Ama hiçbir zaman cesaret edemedim .Oyunculuğu bıraktıktan sonra belki cesaret edebilirim. Tek hayalim şimdilik o. 37 yılın her gecesini tiyatroda, her günün geçinebilmek için televizyonlarda filmlerde harcadım. Hayatı çok ıskaladım. Kiraz çiçeklerinin ne zaman açtığını bilmiyorum mesela. Hayatı tüm renkleriyle görüp öyle ölmek istiyorum. Ona da biraz zaman kalsın istiyorum.

SULTAN HANIM RUHEN İNCİNDİYSE ÖZÜR DİLERİM ONLARIN OYUNU DA BENİ İNCİTTİ

İncinen biri olduysa, ki Sultan Hanım kendisi de bilir ki bir yumurtayı vurmakla aslında ten incinmez. Ruhen incindiyse özür dilerim. Ama onların yaptıkları oyunu seyrettiğimde incinme ötesi kalbim kırıldı. Ama yine de bu yumurtadan kaynaklı, şiddet diyorlar, yumurta değil o şiddet,  buradan kaynaklı bir şey varsa ki yarın öbür gün hukuki süreç biter her şey meydana çıkar. O zaman sanıyorum bu gazeteciler öyle yazdıkları için utanırlar. Yargısız infaz yapılıyor. Mesela Ahmet Hakan yuh olsun Ali Sürmeli’ ye diye köşesinde yazmış. Hemen yanına da yine kendisi başlık atıp yazıklar olsun bizim gazeteciliğimize diyor. Kendi kendini çürütüyor. Üzülüyorum. Emek harcadım ben bu işe. işim hakkında isyan ediyorum. Bunu yapmayın derken, dikkat çekerken birini incittiysem özür dilerim. Ben kadın erkek diye ayırmıyorum.

LÜTFEN BENİM YAPTIĞIM HATAYI YAPMAYIN

Benim sevgilim, 10 yıl boyunca edep çerçevesinde bir ilişkim var, sonra bir edepsizliğin içerisinde görüyorum. Siz olsanız kırılmaz mısınız? Sevgili seyirciler, özellikle erkeklere seslenmek istiyorum lütfen benim yaptığım hatayı yapmayın ama yapabileceğim fazla bir şey de kalmamıştı beni affedin.

MEDYAGUNDEM

orf

Bu da başörtülü kılığına giren Avusturya ajanı

Avusturya’da yeni bir skandala imza atıldı. Ülkenin devlet televizyonu ORF, Türkiye konulu bir konferansa spikerini …

erkan

Terörü eleştirene RTÜK cezası!

RTÜK yine aHaber’i hedef aldı. İki yayından dolayı kanala 121 bin 639 lira ceza kesildi. …

kamyon5

Kamyondaki şok detay!

Fransa’da dün gece bir kamyonla gerçekleştirilen ve 84 kişinin yaşamını yitirmesine sebep olan saldırıda çok …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir