Anasayfa / ANALİZ / İşte P.İ.Ç ile Doğan medyasının ortak kumpası!
cansu

İşte P.İ.Ç ile Doğan medyasının ortak kumpası!

MEDYAGUNDEM.COM- Pensilvanya ihanet çetesinin (P.İ.Ç) Doğan medyasıyla giriştiği son operasyonda Hürriyet gazetesi “yem” olarak seçildi.

Doğan medyası Pensilvanya ihanet çetesinden aldığı taktiklerle Hürriyet’i “Erdoğan yanlısı” gibi gösterip yıpratma operasyonuna başladı.

Yılmaz Özdil’le bu “operasyon” start aldı.

Paralel ihanet çetesi sanki Hürriyet gazetesi “Erdoğan yanlısı” olmuş gibi gösterip Erdoğan’a saldırmak için yeni bir operasyon süreci başlattı.

Aydın Doğan da bu operasyon adına medyasını deyim yerindeyse gözden çıkardı.

Doğan medyasının “Erdoğancı” görünme algısının bir paralel ihanet örgütü “talimatı” olduğu da Pensilvanya’nın kara propaganda ve internet celllatı bir sitesi tarafından açık edildi.

Postmedya isimli paralel çetenin suç ortağı tetikçi site, Hürriyet’in röportajcısı Cansu Çamlıbel’in dünkü röportajından dolayı Erdoğan’ı kızdırdığını iddia edip, işten atılacağını öne sürdü. Cansu Çamlıbel’in “Yüz yüze” adlı köşesinin dünkü konuğu eski Kamu Düzeni ve Güvenliği Müsteşarı Murat Özçelik’ti. Özçelik hükümetin dış politikasına dair bazı eleştiriler yapmıştı.

Postmedya isimli cellat site, “Bu sözlerin Erdoğan ve çevresinde infiale neden olduğu, Cansu Çamlıbel’in gazeteden bir an önce gönderilmesinin istendiği belirtiliyor. Bilindiği üzere ‘Yeni’ Hürriyet kısa bir süre önce en çok okunan yazarı Yılmaz Özdil’in ‘Yeni AKP düzenini’ eleştiren yazısını yayınlamamış, Özdil de gazeteden ayrıldığını açıklamıştı.” diyerek kaynağı belirsiz bir iddiayı gündeme getirdi. Kim Çamlıbel’in gönderilmesini istemiş, tetikçi site bunu nasıl öğrenmiş, belli değil… Tam bir kurgu…

Embesil tetikçiler resmen “biz burdayız” diye kendilerini açık etmişler…

Artık operasyonlarını da ellerine yüzlerine bulaştırıyorlar.

Bu haber Hürriyet’in paralel ihanet çetesi tarafından halen kullanıldığının göstergesi.

Şimdi de paralel örgüt talimatıyla Hürriyet belli ki Cansu Çamlıbel’i kovup, “Erdoğan kovdurdu” algısına hizmet edecek.

MEDYAGUNDEM

Cinayet azmettiricisi Hürriyet!

Hürriyet gazetesi ve Doğan Haber Ajansı’nın günlerdir Suriyeli mültecileri hedef gösteren yayınları, barbarca bir cinayetle …

hur2

Hürriyet’in Suriyeliler provokasyonu vahşeti getirdi

Türkiye bugün Sakarya’da yaşanan bir vahşete uyandı. Suriyeli hamile kadın, tecavüze uğradıktan sonra 10 aylık …

dogan

Vahşetin ortağı Doğan medyası

Sakarya’da 20 yaşındaki 9 aylık hamile Emani Al Rahmun’u kaçırıp tecavüz ettikten sonra vahşice katleden …

1 Yorum yapıldı

  1. Millette Yutacak Öyle mi

    Doğan medyası yeni bir ayak keşfetti, adı lağım ayağı, kokudan yanına yaklaşılmıyor. İşten çıkarıp el altından destekledikleri, görünürde başkalarına aitmiş gibi olan tetikçi medyalara ‘bilmece bildirmece el üstünden kaydırmaca’ usulüyle kaydırmacaya başlayan bu sistem sayesinde operasyonlara farklı bir boyut getirmiş oldular. Erdoğan baskısıyla işten çıkarıldı diye lanse edilecek tetikçiler yapılacak operasyonlara göre daha önce kurdukları medyalara kaydırıp operasyon yaptırmaya, böylece ‘valla billa’ bizimle alakaları yok diyerek çalışacaklar. Kısaca, Erdoğan işten attırdı denilerek daha önceden kurulmuş medyalarına tetikçilerini yerleştirerek operasyonlarına bu şekilde devam edecekler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir