Anasayfa / GENEL / İlk kez kendi yazdı Twitter’da Cumhurbaşkanı Erdoğan fırtınası
erdogan-tivit3

İlk kez kendi yazdı Twitter’da Cumhurbaşkanı Erdoğan fırtınası

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bugün sosyal paylaşım sitesi Twitter’daki hesabından ilk twitini attı. Latin Amerika gezisine çıkan Erdoğan’ın ilk tivitini bizzat kendisinin yazdığı öğrenildi.


Sosyal paylaşım sitesi Twitter’da yaklaşık 6 milyon takipçisi ve 4 bine yakın paylaşımı olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, sosyal medya hesaplarını kendisinin kullanmadığını, danışmanları tarafından kullanıldığını açıklamıştı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın hesabından paylaşılan 9 Şubat Dünya Sigarayı Bırakma Günü münasebetiyle attığı tweetlerin, ilk kez kendisi tarafından paylaşılma özelliği olduğu öğrenildi.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın hesabından paylaşılan ve sonu RTE olan tweetlerin bizzat Erdoğan’ın kendisi tarafından yazıldığını söylerken, “Sayın Cumhurbaşkanımız ilk kez tweet attı. Tweet alemine hoş geldiniz.” dedi.

Sigara konusundaki hassasiyeti bilinen Erdoğan’ın bu tweetleri kısa bir zaman içinde rekor sayıda paylaşımla dikkat çekti.

9 Şubat Dünya Sigarayı Bırakma Günü dolayısıyla Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın bizzat kendisinin yazdığı öğrenilen tivitleri dünya gündemini sarstı. Erdoğan’ın açtığı  etiketi  kısa sürede en çok konuşulanlar arasına girdi.

İşte Erdoğan’ın tivitleri:erdogan-tivit


 

MEDYAGUNDEM

felix3

Fenomen hayırcı FETÖ’cü küfürbaz Felix çıktı

15 Temmuz gecesi sokaklara akın eden vatandaşları durdurmaya kalkışan, Müslümanlara her fırsatta küfürler yağdıran fenomen …

feto-site

Facebook ve Twitter’daki FETÖ’cülerin oyununa dikkat

Siber güvenlik uzmanları, milli ve manevi değerlere bağlı, binlerce takipçiye sahip etkin hesapların çeşitli gerekçelerle …

asli-aydintasbas

Terör işbirlikçisi insan müsveddeleri

İstanbul Beşiktaş’ta meydana gelen alçak saldırının ardından terörsevici medyanın bazı önemli isimleri insanlık dışı bir …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir