Anasayfa / ANALİZ / İçine sömürgeci kaçmış Amerikan şakşakçısı Türk gazetecinin utandıran tivitleri!
asli1

İçine sömürgeci kaçmış Amerikan şakşakçısı Türk gazetecinin utandıran tivitleri!

MEDYAGUNDEM.COM- Yeni Türkiye, dışarıdan ve içerideki taşeronları tarafından büyük bir saldırı altında… Şimdi de  yeni Türkiye’nin sembolü olarak gösterilen Cumhurbaşkanlığı Sarayı binası Amerikan medyasının gündeminden düşmüyor.

Sık sık haber analizlerle Türkiye’ye karşı karalama kampanyalarına imza atan ABD medyası, New York Times’ın önderliğinde Türkiye karşıtı haberlerine devam ediyor.

Son olarak IŞİD’e Türkiye’den katılımlarla ilgili haberde Erdoğan ve Davutoğlu’nun da fotoğrafını kullanarak büyük tepki toplayan NYT, şimdi de Yeni Türkiye’nin sembolü haline gelen Cumhurbaşkanlığı Sarayı üzerinden Türkiye karşıtı haber yapıyor.

Haberi Amerikan baskısında manşetten veren New York Times yeni bina üzerinden yaptığı haberde, Erdoğan’a açık açık olmasa da “diktatör” dedi. Erdoğan’ın Atatürk’ün özel mülkiyeti olan alana 350 bin dolar maliyetle saray yaptırdığının geçtiği haberde, binanın özellikleri sıralanırken sürekli Mustafa Kemal’in binası vurgusu yapıldı.

Türkiye’yi 12 yıldır İslamcı politika ile yönettiği ileri sürülen Tayyip Erdoğan, New York Times’ın haberinde, kendisi için büyük paralar harcayarak yaptırdığı binalar, araçlar ve jetler aldığı yazıldı.

Erdoğan’ın daha önce İslam dünyası tarafından örnek gösterildiği ifade edilen haberde, bugünlerde bu duruşunun değişmeye başladığı ve Rusya lideri Putin gibi Erdoğan’ın da Türkiye’nin yegane lideri olacağı iddia edildi.

AMERİKAN ALÇAKLIĞININ ŞAKŞAKÇISI TÜRK GAZETECİ

New York Times’ın haberinden yola çıkarak Milliyet’in Bilderbergci yazarı, “sömürgeci ruhu”nu açığa çıkararak o karalama haberine “şakşakçılık” yaptı. Türkiye Cumhurbaşkanı’nın büyük Türkiye’ye yakışır biçimde görkemli bir binada olmasını hazmedemeyen Milliyet yazarı Aslı Aydıntaşbaş, içindeki “sömürgeci” tarafını dışa vurarak “ezik” yorumlarla “utanıyorum” dedi ve bir kez daha Türkiye karşıtı olduğunu açık etti. Sanki Cumhurbaşkanı Erdoğan şahsına saray yaptırmış gibi bir algı operasyonuna imza atan Aydıntaşbaş, o binanın Türkiye Cumhuriyeti’ni temsil ettiğini ısrarla gözden kaçırmaya çalıştı. Türkiye Cumhuriyeti’nin böylesi büyük bir Cumhurbaşkanlığı sarayı ile temsil edilmesinden Amerikan medyasıyla aynı oranda rahatsız olana literatürde ne denir, size bırakıyoruz yorumunu…

İşte içine sömürgecilik kaçmış Amerikan şakçakçısı bir ezik Türk gazetecinin hezeyanları:

asli

MEDYAGUNDEM

asli1

Kimliği Türk aklı fikri terörist!

Aslı Aydıntaşbaş, yine haddini aştı. YPG kontrolündeki Afrin bölgesine operasyon başlatan TSK’yı işgalci olarak gösterdi. …

evet

Alçak ABD medyası NATO Türkiye’ye saldırsın diyor

New York Times ve CNN, Trump’ın Erdoğan’ı referandum kutlaması için aramasını hazmedemedi. New York Times …

asli-biden

Muhalif Aslı bile hile mile yok diyor bak CHP!

CHP Fetullahçı terör örgütünün aklıyla Gezici provokatörlerle birlikte seçimlerin meşru olmadığı yalanına sarılıp çamur siyaseti …

2 Yorumlar

 1. aslı Senin ülkendeki beyaz saray daha mı ucuza yapıldı ?

 2. Sevgili dostlar,yazılarımı okuma zahmetine katlanan arkadaşlarım;
  Aslı’nın bu hezeyanları ilk değil. RTE ve Ak Parti iktidardan gitmedikçe de, son olmayacak.
  Yani ,Aslı ve aynı kafada olanlar, daha uzun bir süre rahat edemeyecekler. Bu rahatsızlık tamamen aidiyetleriyle ilgili bir durum. “Gezi” Kalkışmasını, “Devrim geliyor.” çığlıklarıyla alkışlayanların; devletine ,milletine,Allah’a,Peygamber’e,Kur’an’a savaş açanları yere göğe sığdıramadığı,Soma’da ölenleri ise, “Oh oldu! Ak Partiye oy vermeselerdi.” diye aşağıladıkları zihniyettir bu…40 yılda 40.000 kişinin ölümüne neden olanlar adına, “Kobani gidiyor,insanlık
  ölüyor”diye ağlaşanların,başı ezilerek linç edilen Yasin’leri ve benzerlerini görmezden geldikleri zihniyettir bu..!
  Kimse zannetmesin ki; Aslı ve gönüldaşları,arkasında olduklarını iddia ettikleri halkın seviyesine inebilirler! 1 Çift ayakkabısına,hizmetçisine verdiği 1 aylık ücret kadar para ödeyenlerin, işlettiği mağazaların (değil alış veriş yapmak,) kapısının önünden bile geçemediğimiz sahte sosyalistlerin yapacağı iş değildir bu…
  Şayet; saray denilen bina (Allah göstermesin!) yarın bir gün KK’nın,Hüseyin Aygün’ün,
  ya da,ne bileyim Selocan’ın kullanımına geçerse,oturmaktan vaz mı geçecekler? Okul olmasını,üniversite olmasını mı isteyecekler..?
  Şöyle de sorabiliriz Aslı kızımıza: “Orada oturacak kişi, yukarıda saydıklarımdan birisi olsaydı, böyle cav cav edecek miydin yine..?”
  Hem sonra ; Nasıl oluyor da,sizler ne derseniz ABD’de aynısını diyor,aynısını yazıyor..?
  52 kâğıtla 27 tane pişti nasıl oluyor? Bir izah etseniz de, anlasak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir