Anasayfa / GENEL / İhanet korosu PKK’ya vuran Genelkurmay Başkanı’na vuruyor!
t-akar2

İhanet korosu PKK’ya vuran Genelkurmay Başkanı’na vuruyor!

Doğan Medya, Gülenci gazeteler, Can Dündar’ın Cumhuriyeti, ihanetin Sözcü’sü ve diğerleri… Hepsi PKK’nın sözcülüğünü yapan HDP ve eşbaşkanlarını parlattı. İhanet korosu, PKK bitme noktasına gelince yine devreye girdi. Genelkurmay Başkanı Hulusi Akar’ı hedef alan Kandaş Medya esas nerede durduğunu belli etti.


Üst Akıl emretti, Türkiye’deki medya maşaları terör sözcülerini “Cici Çocuk” diye millete pazarladı. Ancak HDP gerçek yüzü kısa sürede ortaya çıktı. Selahattin Demirtaş, Figen Yüksekdağ ve HDP’li vekiller PKK’nın savunuculuğunu yaptı. Onları parlatan Kandaş Medya geri adım atmış gibi yaptı. Ancak PKK’ya en ağır darbeyi vuran Genelkurmay Başkanı’nı istifaya davet ederek gerçek niyetlerini bir kez daha ortaya koydu.

t-akar

HDP: Eşbaşkanlardan Selahattin Demirtaş Almanya ve ABD ziyaretleri sonrası üst aklın Türkiye’deki medya maşaları tarafından el üstünde tutuldu. “Türkiye’nin partisi olacağız” PKK’nın siyasi kolu oldu. Demirtaş, Kandil’in sözcülüğünü yaptı. Kankası Figen Yüksekdağ ise terörist cenazelerinin vazgeçilmez ismi oldu.

ORDUYA DARBE PEŞİNDELER

Doğan Medya: Gazeteleri Hürriyet ve Posta, kanalları CNN Türk ve internet sitesi Radikal seçimler öncesi HDP’nin seçim bürosu gibi çalıştı. Selahattin Demirtaş’a ‘Cici Çocuk’ dendi, saz çaldırıldı. Ayşe Arman, Ahmet Hakan, Şirin Payzın HDP propagandasında çığır açtı. Doğan Haber Ajansı, seçime bir gün kala “Oyunuzu HDP’ye verin” diye mesaj attı. Hürriyet dün ise Genelkurmay Başkanı Hulusi Akar’ın nikah açıklamasını manşete taşıyarak sinsice, PKK’yı vuran orduyu eleştiri oklarını sapladı.

Gülenci Gazeteler: Zaman ve Bugün gibi Gülen’in yayın organlarında çalışan kim varsa açıktan HDP’ye oy istedi. MİT TIR’ları gibi ihanet davalarını besledi. Kapanan gazetelerini yerini alan Özgür Düşünce ve Yarına Bakış ise terör operasyonlarında PKK ve teröristlerin yanında olmaya devam etti.

Sözcü: Ulusal ve seküler değerleri ön plana çıkartsa da onlar da HDP’yi destekleme trenine bindi. Terör operasyonlarını baştan beri hep eleştirdi. Son olarak PKK’yı yerle bir eden Türk Ordusu’nun Genelkurmay Başkanı’nı hedef almaktan çekinmedi.

Cumhuriyet: Can Dündar ve arkadaşları PKK’nın Kandil’deki kamplarına çıkarak “Yerlere izmarit bile atmıyorlar. Hepsi çok güzel çocuklar” diyerek terör propagandasında zirve yaptı. Son olarak Genelkurmay’ın en yetkili ismi Hulusi Akar için “Nikaha giderken Genelkurmay’da hiçbir yetkiliye haber vermedi” diyerek akil tutulmalarına bir yenisini ekledi.

PAŞA’YA DESTEK
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli partisinin grup toplantısında konuştu. Bahçeli’den Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın kızı Sümeyye Erdoğan’ın nikahında şahitlik yapan Genelkurmay Başkanı Orgeneral Akar’a yönelik eleştirilere tepki geldi. Bahçeli, “Cumhurbaşkanının davetine icabet ederek kızının düğününe katılan Genelkurmay Başkanı şiddetle eleştirilmektedir. Bu eleştirilerin anlaşılır ve savunulur bir tarafı yoktur. Sayın Akar, son derece insani ve devlet teamülleri kapsamında görülebilecek bir görevi ifa etmiştir” dedi.

(TAKVİM)

MEDYAGUNDEM

bylock2

FETÖ’den üç maymun emri!

FETÖ soruşturmalarda izlenecek savunma stratejisini, üyelerine ByLock’la yollamış: Kaçamak yanıt verin. Himmetleri ‘Ailem verdi, arabayı …

tsk2

TSK’ya darp kumpası

Hudut hattında yakalanan kaçaklara kötü muamele yapan askerlerin görüntülerinin yurt dışından servis edildiği belirlendi. Söz …

pakis

Pakistan’ın FETÖ’sünden yargı darbesi

Pakistan’ın seçilmiş Başbakanı Şerif, Anayasa Mahkemesi’nin kararı ile görevinden azledildi. Birçok uzmana göre yargı darbesinin …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir