Anasayfa / GENEL / ‘Hakkari’yi taşıyalım’ teklifini ilk o gazeteci önerdi!
atılgan-hakkari

‘Hakkari’yi taşıyalım’ teklifini ilk o gazeteci önerdi!

MEDYAGÜNDEM- Başbakan Erdoğan’ın, ekonomik olarak gelişmeye müsait olmadığını belirterek Hakkari şehir merkezini Yüksekova’ya taşımayı önerdiği ortaya çıktı.

Bugün gazetelere de yansıyan detaylara göre, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Şanlıurfa ‘da Türkiye Ziraat Odaları Birliği bölge toplantısında ilginç bir teklifte bulundu.

Hakkari’nin coğrafi ve ekonomik olarak gelişmeye müsait olmadığını belirten Erdoğan, şehir merkezini Yüksekova’ya taşımayı önerdi. Başbakan’ın, “Bu kumaştan iki elbise çıkmaz. Var mısınız? Şehri yukarıya Yüksekova’ya taşıyalım. Ben bunu hep söylüyorumama bir sonuç alamıyoruz” karşılığını verdiği öğrenildi.

“Hakkari’yi taşıyalım” teklifini MEDYAGÜNDEM okurları iyi hatırlayacaktır, gazeteci Atılgan Bayar, Müslüman Roma kitabında ilk kez gündeme getirmişti.

bayar-hakkari

Başbakan Erdoğan’ın “Hakkari’yi taşıyalım” önerisi haliyle bir fikri takip gereği olarak da, Atılgan Bayar’ın hakkını teslim etmeyi gerekli kıldı.

medyagundem.com

MEDYAGUNDEM

baransu-dinleme

Bu videoyu iyi saklayın; işte paralellerin Başbakan’ı dinlediklerinin 3 yıl önceki itirafı!

MEDYAGUNDEM.COM- Artık kesin… Cumhurbaşkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ı yıllarca dinleyen Gülen örgütü 17-25 Aralık …

kripto

İşte kripto ihanetinin raporu!

Paralel yapının kriptolu ihanetinin boyutları bilirkişi raporuyla kanıtlandı. 76 kriptolu telefon 304 kez dinlendi. Başbakan’ın …

erdogan-amberin

Erdoğan’dan o militan gazeteciye sert tepki

Başbakan Erdoğan Cumhurbaşkanlığı seçimleri kapsamında bulunduğu Malatya’da gazeteci Amberin Zaman’a tepki gösterdi. Başbakan Erdoğan, Malatya’da …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir