Anasayfa / GENEL / Gül son noktayı koydu; Gülen örgütünün fitne hamlesi kursağında kaldı!
gul1

Gül son noktayı koydu; Gülen örgütünün fitne hamlesi kursağında kaldı!

MEDYAGUNDEM.COM- Allah bu milleti, bu ülkeyi haşhaşilerin fitneciliğinden korusun…. Nasıl IŞİD denilen bela, İslam’ı kullanarak kafa kesiyor, Gülen örgütü de İslam’ı kullanarak her türlü yalan, iftira, kara propaganda, kumpas adına ne varsa kullanıyor.

Gülen örgütü tam da “Abdullah Gül siyasete, giriyor, yeni parti kuruyor, Kayseri’de sahaya iniyor” diye fitnecilik yaptıkları anda  11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül bir dizi ziyaretlerde bulunmak ve toplantılara katılmak üzere ziyaret ettiği memleketi Kayseri’de,“Yeni parti iddiaları gerçek değil, tümü ile asılsız” dedi.

Cumhurbaşkanlığını Recep Tayyip Erdoğan’a bıraktıktan sonra İstanbul’a yerleşen Abdullah Gül, yeni parti kuracağına yönelik iddialar için “Tamamen asılsız” dedi.

”BEN GÖREVİMİ YAPTIM”

Abdullah Gül iddialarla ilgili olarak şöyle konuştu:

“Yeni parti kurmam şeklindeki söylentilerin aslı yok. Görevi bıraktıktan sonra nasıl davrandılar ise ben de öyle davranırım. Hükümete gerekli gördükleri ve istedikleri takdirde yardımcı olurum.”

BAKIN ŞU İBRETLİK HAŞHAŞİ ZIRVALARINA

Gülen örgütünün tetikçisi, operasyon sitesi Rotahaber de Gül’ün yeni parti kurmak için “Gül sahaya indi” manşetini atarken, bu sitenin müptezel paralel tetikçisi haber müdürü ise bakın Twitter’da nasıl zırvalıyordu:

memis6

memis5

memis4

memis3

memis2

memis1

memis

MEDYAGUNDEM

gul2

Gül çiftinin eski danışmanı FETÖ’den tutuklandı

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından FETÖ’nün Ankara’daki kadın yapılanmasına yönelik yürütülen soruşturmada kapsamında eski Cumhurbaşkanı Abdullah …

cenaze

Gül’ün babası son yolculuğuna uğurlandı

Abdullah Gül’ün babası Ahmet Hamdi Gül, son yolculuğuna uğurlandı. Gül’ün cenazesine Cumhurbaşkanı Erdoğan da katıldı. …

gul4

Abdullah Gül’ün acı günü

11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün babası Ahmet Hamdi Gül, tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Cumhurbaşkanı Abdullah …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir