Anasayfa / GENEL / Git sen artık yemek pişir ütü yap Aslı!
asli-tweet2

Git sen artık yemek pişir ütü yap Aslı!

Herhangi bir konuda herhangi bir analizinin tuttuğuna şahit olunamayan gazeteci Aslı Aydıntaşbaş Trump için de iddialı konuşmuştu, kaybetti.

Amerika’daki başkanlık seçimlerinde lobilerin, gazetelerin, ünlü oyuncu ve müzisyenlerin hatta anket şirketlerinin dahi itici güç olarak destek verdiği Hillary Clinton, seçimi kaybetti.

Trump ise doğrudan doğruya Amerikan vatandaşlarıyla iyi ilişkiler kurdu, gerçekçi politikalar sundu ve kazandı.

Amerika’da ve Avrupa’da olduğu gibi bizim gazeteciler de, dış basından devşirdikleri yalan yanlış analizleri Türk okuruna ‘gerçekler’ diye yutturmaya çalıştı ancak sonuç yine hüsran oldu.

ASLI YİNE ŞAŞIRTMADI, ÇUVALLADI
Söz konusu yerli gazetecilerden biri de Aslı Aydıntaşbaş’tı. HDP’nin Demirtaş’ına, Yunanistan’ın Çipras’ına güvendi. Bir ara CHP’de Emine Ülker Tarhan’ı, Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Ekmeleddin’i, yerel seçimlerde Mansur Yavaş’ı favori gösterdi. Başarı yine yok..

Son olarak da Amerika’nın Clinton’una oynayan, uzun uzadıya analizler yazıp çizen Aydıntaşbaş yine doğru sonucu bilemedi, takipçilerini şaşırtmadı.

asli-tweet4

MEDYAGUNDEM

erdogan

Üçlü Suriye trafiği!

Cumhurbaşkanı Erdoğan, önce ABD Başkanı Trump ile sonra da Rusya Lideri Putin ile telefonda görüştü. …

asli1

Kimliği Türk aklı fikri terörist!

Aslı Aydıntaşbaş, yine haddini aştı. YPG kontrolündeki Afrin bölgesine operasyon başlatan TSK’yı işgalci olarak gösterdi. …

trump

Katar’dan sonra Trump’ın hedefi Türkiye dostu o ülke

ABD’nin 16 yıllık Afganistan stratejisini yeniden gözden geçiren Trump yönetiminin Pakistan’a olan yaklaşımını sertleştirme kararı …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir