Anasayfa / GENEL / Başbakan Erdoğan Gülen örgütünün o yalanına böyle cevap verdi
basbakan

Başbakan Erdoğan Gülen örgütünün o yalanına böyle cevap verdi

Başbakan Erdoğan Sultangazi Belediyesi’nin hizmet binası açılışında konuştu.

Başbakan Erdoğan’ın konuşmasından satır başları:
Bir ülkede bir demokraside muhalefet en az iktidar kadar çalışkan olmak zorundadır. Hatta muhalefet çok daha fazla plan ve proje üretmek zorundadır. Muhalefet yatıyorsa, başka geyelerin peşine takılıyorsa sorun var demektir. Muhalefet siyaseti kenara bırakıyor ya sokaktan ya da terör örgütlerinden medet umuyor. Ana muhalefet partisi düşünün ki sokak çatışmalarını teşvik ediyor.Dünyanın neresinde ana muhalefet partisin başındaki kişi gençlere sokağa çıkma, çatışma talimatı verir.
Meselelerin sokakta çözülmesini savunan parti bir genel başka en başka kendisini inkar eder, siyaseti inkar eder. Sokaktaki eylemciyi teşvik edeceksen sen orada niye varsın, o makamı niçin işgal ediyorsun. Yakında da gider. Orada kalması mümkün değil. Çünkü bir muhalefet görevi yapmıyor fazla tutmazlar göreceksiniz. O da gidicidir. Partisinin lideri olamadı hatta genel başkanı olamadı sadece genel müdür oldu. Muhalefetteki boşluğu sokak eylemleri ile vandallıkla örtmeye çalışıyorlar. Bir vekil gelir sokağın ortasında TOMA’ların önüne yatar mı? Bir vekil cam indiren teröristlerle birlikte olur mu? Bir vekil polise yaralayanlar beraber olur mu?
BELGELER ELİMİZDE
Bunlar siyaset üretebilseydiler gidip Pensilvanya’nın dizinin dibine çökmezlerdi. Oradan medet umdular. Pensilvanya ağına düşürdüğü polis ve yargı mensupları ile hükümet yıpratacak ve muhalefet iktidara gelecekti. 30 Mart’a bunun için hazırlandılar ama tutmadı. Pensilvanya’ya su taşıdılar Pensilvanya destek verdi ama netice alamadılar. Başbakan’ı yargılamak için bile hazırlıklar yapmışlardı. Bizim dönem için de 17 Aralık öncesi polis zabıtları elimize geçti. O zabıtlarda şahsım için dönemin başbakanı ifadesi geçiyor. Ama başaramadılar. Çıkmış Pensilvanya’nın Türkiye’deki paçavraları yayın organları böyle bir şey diyorlar. Ne yok. Belgeler elimizde. Bugün yine gazetelerde var. Erbakan’dan tutunuz yaşayanlara kadar.Hepsi ortada.
Daha hesabını verecekler. Gündemi değiştirmeye çalışıyorlar . Uğraşsınlar ama gündemi değiştiremeyecekler. Bu darbe girişimin hesabını soracağız. Okullar açılırken o paralel yapının çocukları kandıran okulları da boşalacak ve bunların kaynakları tükenecek.
zaman5
ARTİST BURADA
Şahsımla alakalı bir film hazırlığı içerisine girmişler. Yurtdışında plato yaptırıyorlar artist bulamıyorlarmış. Artist burada.Ailemize varıncaya kadar her türlü adımı atıyorlar. Dertleri cumhurbaşkanlığı seçimi öncesinde acaba Ak Parti’nin çıkacağı adayı nasıl zedeleriz. İnanıyorum ki Sultangazi cumhurbaşkanlığı seçimlerinde de patlayacak. Dün bir araya gelmişler.Ana muhalefet yavru muhalefet gazeteler diyor ki ilkeleri konuşmuşlar ismi değil. Neyin ilkesini konuşuyorsunuz çatı 30 Mart’ta uçtu. Orada da beraber oldunuz ikiniz bir araya gelseniz yüzde 45.5 edemezsiniz.
19,00’DA TAKSİM’E ÇAĞIRIYORLAR
Hızlı treni bitirdik 150 yakında kablolar kesildi bir yerde kablolar çalındı. Bunlar ihanet çetesi. Farklı yollarla yapıp 15-20 gün için trenizi sefere alacağız. Ülkemizi oyalamanın gayreti içine giriyorlar. Şimdi de çıkmışlar açıklamalar yapıyorlar. Bu akşam saat 19.00’da bir araya geleceklermiş Taksim’e çağırıyorlar. Geziciler Taksim’e çağırıyorlar. Halkıma sesleniyorum. Bakınız bu oyuna gelmeyin. Bu safiyane çevrecilik eylemi değil. Samimiyet yoktur, dürüstlük yoktur burada Taksim’i anıtlaştırma noktasında attığımız ve atacağımız adımları engelleme yöntemleri vardır.
A’DAN Z’YE GEREĞİ YAPILACAK
Paralel yargı da bunlarla hareket ediyor. Buraya gelme gibi durumun içine girerseniz güvenlik güçlerinmiz talimat almışlardır gereği neyse A’dan Z’ye yapılacaktır. Geçen Taksim olaylarında olduğu gibi oralara gelemeyeceksiniz. Çünkü yasalara uymak zorundasınız. Bir yerde eyleme izin verilmiyorsa uyacaksınız uymuyorsanız devlet gereğini yapacaktır. Sonra öyle böyle oldu yok. Toplantı mı yapacaksın geleceksin bildirimde bulunacaksın biz nasıl Yenikapı’da Maltepe’de yapıyorsak sen de gidersin orada gösterini yaparsın. İstediğim yerde isteğim gibi yaparım yok. Burası yol geçen hanı değil. Normal hayatın devam edecek sen de gelip bu tür hakkını kullanacaksın.

MEDYAGUNDEM

sukran3

Pensilvanya şeytanından Hıristiyan kutlaması!

FETÖ elebaşı Fetullah Gülen, Pensilvanya’daki malikanesinde ‘Şükran Günü’ için büyük bir davet verdi. Hindilerin kesildiği, …

pensilvanya1

Pensilvanya’daki ininin parası oradan

Teröristbaşı Fetullah Gülen’in kaldığı ABD’deki 400 dönüm çiftliğinin parasının, FETÖ’nün finansörü Abdullah Katırcıoğlu’na ait şirketten …

pensilvanya1

Bu daha bir şey değil Feto iti!

Yenikapı’yı, FETÖ elebaşının kaldığı yerin karşısında kurulan dev ekrandan izleyen vatandaşlarımız darbe girişimini protesto etti. …

1 Yorum yapıldı

  1. Bırakın menopozlular gibi kıvransın dursunlar!

    Angutlar! Hala belge hani derdinde! La olum 17 Aralık Operasyonundan beri her gazete manşeti bilem delil, belge değil mi? Lan siz harbiden salaksınız! La olum nağadar haşhaş+kolonya+ispirto koktey bağımlısı varsa hepsi sizde mi toplandı? I ııı!

    ‘Dönemin Başbakanı’ yazan o belgeyi itibarsızlaştırma kampanyası için sabah akşam hırlıyor zağarlar. Hedef o belge! Bilmiyorlar ki onun gibi ne belgeler var. Şimdiden o, ona benzer belgenin önünü alabilmek için ürüyorlar. Hiçcevap vermeye bile gerek yoktur. Nasıl olsa günü gelince belge istiyordunuz aha belge denecek günler yaklaşmakta, onun için bırakın menopozlular gibi kıvransın dursunlar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir