Anasayfa / GÜNDEM / Gazeteciler yıldız futbolcularla engelliler için maç yapacak
Gosteri_Maci2

Gazeteciler yıldız futbolcularla engelliler için maç yapacak

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Sağlık ve Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığı Özürlüler Müdürlüğü, engelli bireylerin sahip olduğu bedensel – zihinsel beceri ve yeteneklerin toplum tarafından daha çok dikkate alınabilmesi ve engellilik konusunda sosyal duyarlılığın artması amacıyla ulusal basının duayen habercileri, popüler dünyanın önde gelen isimleri ve Süper Lig Yıldız Futbolcularının katılımıyla özel bir gösteri maçı düzenleyecek.

Özürlü bireylere destek olmak ve özürlülük konusunda sosyal bilincin artmasına katkı sağlamak amacıyla İSÖM Yıldızlar Gösteri Maçına Ali Kırca, Ümit Aktan, Erhan Çelik, Cengiz Şen, Yavuz Seçkin, Şoray Uzun; futbol dünyasını temsilen Ogün Temizkanoğlu, Saffet Sancaklı, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Profesyonel Futbol Kulübü Futbolcuları, katılacak.

Yaklaşık olarak 200 sporseverin katılacağı gösteri maçında yıldızlar ile engelli futbolculardan oluşan karma takımlar hem centilmenlik örneği sergileyecek hem de büyük bir heyecan yaşatacak. Ayrıca İSÖM Gösteri Sanatları Topluluğu Mehteran Ekibi de kupa töreni öncesinde seslendireceği mehter marşları ile İSÖM Yıldızlar Gösteri Maçı etkinliğine renk katacak.

14.00’da başlayacak olan gösteri maçının ardından 15.00’da kupa törenine geçilecek. Kupa töreninde Türk Haberciliği ve Futboluna büyük emekleri geçen yıldız futbolculara engellilik konusunda göstermiş oldukları duyarlılık dolayısıyla plaket takdim edilecek, engelli futbolculara da sembolik olarak madalya verilecek.

TARİH                                   : 30.11.2012 Cuma

SAAT                                    : 13.30 – 16.3O

MEKAN                               : İstanbul Büyükşehir Belediyesi Çiroz Halı Saha Tesisleri

MEDYAGUNDEM

ibb

İBB’den rezalet; FETÖ’cü hainin baldızına kıyak

Darbeci Semih Terzi için ‘kahraman’ diyen baldız Ayşegül A., İBB’deki işinden çıkarıldı. Ancak FETÖ bağlantısı …

ibb2

Skandal sonrası İBB o dergiyi kapattı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin ”1453 İstanbul Kültür ve Sanat Dergisi”nde yaşanan skandal sonrası dergi kapatıldı. İstanbul …

ibb2

İBB’nin dergisinde FETÖ tarzı skandal!

İBB Kültür A.Ş. tarafından yayınlanan 1453 İstanbul Kültür ve Sanat Dergisi’nin 27. sayısına “Erdo-Gone” (Erdoğan …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir