Anasayfa / GENEL / İBB’nin dergisinde FETÖ tarzı skandal!
ibb2

İBB’nin dergisinde FETÖ tarzı skandal!

İBB Kültür A.Ş. tarafından yayınlanan 1453 İstanbul Kültür ve Sanat Dergisi’nin 27. sayısına “Erdo-Gone” (Erdoğan Gitti) yazılı görsel skandalı damga vurdu.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kültür A.Ş. tarafından yayınlanan ve ücretsiz olarak temin edilebilen ‘1453 İstanbul Kültür ve Sanat Dergisi’nin 27. sayısında “hayvanlar” ele alındı.

3 Mayıs’ta raflarda yerini alan derginin Ceyda Torun’un yönetmenliğini yaptığı “Kedi” belgesel filminin tanıtıldığı iç sayfasında “Erdo-Gone!, İnşallah, Maşallah” yazılı görsel yer aldı.

“Erdoğan gitti” sözlerinin ve görselinin Kedi Filmi’nde yer aldığı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın hedef alındığı öğrenildi.

Böyle bir hatanın İstanbul Büyükşehir Belediyesi adına basılan bir dergide yer alması, derginin ulaştığı vatandaşların tepkisini çekti.

Elif Merve Koç tarafından hazırlandığı öğrenilen sayfanın tepki çekmesinin ardından, yaklaşık bir hafta raflarda yer alan derginin, hızlı bir şekilde toplatıldığı öğrenildi.

ibb

-HABER 10-

MEDYAGUNDEM

ibb

İBB’den rezalet; FETÖ’cü hainin baldızına kıyak

Darbeci Semih Terzi için ‘kahraman’ diyen baldız Ayşegül A., İBB’deki işinden çıkarıldı. Ancak FETÖ bağlantısı …

ibb2

Skandal sonrası İBB o dergiyi kapattı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin ”1453 İstanbul Kültür ve Sanat Dergisi”nde yaşanan skandal sonrası dergi kapatıldı. İstanbul …

omer1

İBB çalışanı FETÖ’cü itten provokasyon

İstanbul Büyükşehir Belediyesinde çalışan bir FETÖ’cü it, provokasyon amacıyla ortalığı karıştırdı. Hayır oyu verenlere çirkin …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir