Anasayfa / GENEL / Feto’nun ABD yemini!
feto2

Feto’nun ABD yemini!

Fethullah Gülen okyanus ötesini yurt yaptı! Resmen Amerikan yurttaşlığına geçmek için düğmeye bastı. FBI ise kendisine Greencard için kefil olanların kapısını çaldı. Hocaya da vatandaşlık andı kaldı: ABD’ye bağlılık göstereceğime, orduya hizmet edeceğime yemin ederim. Tanrı yardımcım olsun.!

Paralel ihanet çetesinin darbe planı ortaya çıktı. Amacına ulaşamayan Fethullah Gülen de kendini ABD’ye adadı. 1999’da Greencard ile ABD’ye giden hoca, “Yurttaş Gülen” olmak için düğmeye bastı. Gülen’in kısa bir süre önce ABD vatandaşlığına geçmek için çalışma başlattığı ortaya çıktı.

FBI DOSTLARINI ARIYOR
Ancak Gülen’in ABD vatandaşı olması için kefillerinin desteği şarttı. Yani Gülen’e Greencard çıkarılması için destek olan isimlerden tekrar referans istenecekti. Bunun üzerine Amerikan Federal Soruşturma Bürosu FBI hocanın kefilleriyle irtibata geçmek için düğmeye bastı. Gülen’in dostları onayladıktan sonra da hocaya ABD vatandaşlık yemini etmek kaldı.

SADAKAT GÖSTERECEĞİME
İşte o yemin: Burada, önünüzde, şimdiye kadar tabiiyetinde bulunduğum her türlü devlet tabiiyeti ve egemenliğini reddettiğime; bundan böyle ABD Anayasası’nı ve yasalarını iç ve dış düşmanlara karşı savunacağıma; ABD’ye bağlılık ve sadakat göstereceğime; kanunun gerektirdiği hallerde ABD ordusuna hizmet vereceğime; kanunun gerektirdiği durumda sivil yönetim altında ulusal önemi olan işlerde çalışacağıma ve bu yükümlülükleri özgür bir şekilde, akıl sağlığım yerinde ve samimi olarak üstleneceğime yemin ederim. Tanrı yardımcım olsun.

DERİN DOSTLAR!
Gülen’e Greencard için kefil olan 20 kişinin arasında CIA eski ajanı Graham Füller, ABD’nin Ankara eski Büyükelçisi Morton Abrmowitz, Mehmet Sağlam ve Yıldırım Akbulut da yer alıyor. (TAKVİM)

MEDYAGUNDEM

t-akar2

İhanet korosu PKK’ya vuran Genelkurmay Başkanı’na vuruyor!

Doğan Medya, Gülenci gazeteler, Can Dündar’ın Cumhuriyeti, ihanetin Sözcü’sü ve diğerleri… Hepsi PKK’nın sözcülüğünü yapan …

lys2

Bu kez LYS’de FETÖ hırsızlığı soruşturması

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığınca, 2014 Lisans Yerleştirme Sınavında (LYS) usulsüzlük yapıldığı iddialarına ilişkin soruşturma başlatıldı. KPSS’deki …

avukat-paralel

Sol jargonlu avukat paralel çıktı!

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve kurul halinde çalışan kamu görevlilerine hakaret etmek suçlamasıyla tutuklanan avukat Umut Kılıç’ın, …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir