Anasayfa / GENEL / Fetocular malımıza çöktü!
adnan-kanaturk1

Fetocular malımıza çöktü!

CHP Milletvekili Tuncay Özkan ile birlikte Kanaltürk Televizyonu’nun kuruluşunda yer alan Gazeteci Adnan Bulut, FETÖ medyasından Koza İpek Holding’e operasyona dair çarpıcı değerlendirmeler yaptı.


Kanaltürk Televizyonu’nun eski haber müdürü Adnan Bulut, “Kanaltürk ve Eurotürk’ü devlet imkanları ile çıkmaza sokup vergi ve cezalara boğup ele geçiren F tipi çete bugün bedel ödüyor” dedi.

Kanaltürk’e 2 ayrı dava açtığını ifade eden Tuncay Özkan ise Zekediya Öz’ün Akın İpek ile olan yakınlığına dikkat çekmişti.

“Vergi ve SGK memurları yıllarca bizi cezalara boğdu” diyen Bulut, yıllar önce Kanaltürk’te yaşadıklarını şöyle anlattı:

“Reklam almamız engellendi. Batırıldık ve Kanaltürk haraç mezat Akın İpek’e verildi. Bugün basın özgürlüğünden dem vuranlar 2008’de linç edilmemize sessiz kaldı. Fetullahçılar malımıza çökmek yetmedi bizi Silivri’ye gönderdi.”

ZEKERİYA ÖZ: SEN BİZİM AKIN’I KAZIKLAMIŞSIN

Ergenekon davasından 5 yıl tutuklu kaldıktan sonra tahliye olan Gazeteci Tuncay Özkan, savcılık sorgusu sırasında dönemin Ergenekon savcısı Zekeriya Öz ile aralarında geçen konuşmaya şöyle dikkat çekmişti:

“Savcı Zekeriya Öz, sorgu sırasında bana ‘sen bizim Akın’ı kazıklamışsın’ dedi. ‘Akın kim? Niye kazıklamışım?’ diye sordum. O da bana Akın İpek’ten bahsettiğini söyleyince, ben de ‘o sizin Akın ise ben kimim’ demiştim.”

İşte o mesajlar:

adnanbulut1 adnanbulut2 adnanbulut4

MEDYAGUNDEM

tuncay2

FETÖ’nün siyasi ayağı CHP’den itiraf; Erbakan’ı FETÖ devirdi

CHP İzmir Milletvekili Tuncay Özkan’dan 28 Şubat postmodern darbesine ilişkin itiraf gibi bir açıklama geldi. …

ipek

“Tüm malım feda olsun”dan “Gülen terörist”e!

FETÖ/PDY örgütü içinde kadın kollarında aktif olarak görev yapan ve FETÖ mensuplarının “Melek Anne” olarak …

ipek-fe

Başhırsız Feto altın madenlerimizi boşaltmış!

Koza-İpek iddianamesiden: Gümüşhane’deki Mastra Altın Madeni’nde dökümü yapılan her 5 altın külçesinden biri kayıtlarda gösterilmeyerek …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir