Anasayfa / GENEL / O FETÖ tetikçisi de kaçtı!
faruk

O FETÖ tetikçisi de kaçtı!

Oda TV’nin iddiasına göre FETÖ’nin medyadaki tetikçilerinden Faruk Mercan da yurtdışına kaçtı.  Oda TV’nin haberinde yer almayan detaysa Mercan’ın içeriden haber alıp önce Almanya’da kaçtığı oradan da ABD’ye gideceği bilgisi… Sitenin haberi şöyle:


Cemaat’in yayın organları Bugün TV, Kanaltürk gibi televizyon kanalları ile Bugün gazetesinin sahibi olan Koza İpek Holding’e ait 20’nin üzerinde şirkette arama yapılıyor.

Evinde de arama yapılan Koza İpek Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Akın İpek’in yurtdışında olduğu iddia edildi.

Cemaat’e yapılan bu polis operasyonu konuşulurken bir başka çarpıcı iddia daha gündeme geldi. Buna göre; Kanaltürk Ankara Temsilcisi Faruk Mercan’ın da Türkiye’yi terk ettiği ve ABD’ye gittiği ileri sürüldü.

Söz konusu iddiayı doğrulatmak için Faruk Mercan’a cep telefonundan ulaşmaya çalıştık. Ancak Mercan’ın telefonu sabahtan, bu haberin yayınlanma anına kadar kapalıydı.

Bunun üzerine Kanaltürk Ankara Temsilciliği’ni aradık ve “Faruk Mercan’la görüşmek istediğimizi” söyledik. Kanaldan “yurtdışında olduğu” bilgisi teyid edildi ve “Almanya’da görevde” yanıtı verildi.

cem-faruk

 

MEDYAGUNDEM

bylock2

FETÖ’den üç maymun emri!

FETÖ soruşturmalarda izlenecek savunma stratejisini, üyelerine ByLock’la yollamış: Kaçamak yanıt verin. Himmetleri ‘Ailem verdi, arabayı …

pakis

Pakistan’ın FETÖ’sünden yargı darbesi

Pakistan’ın seçilmiş Başbakanı Şerif, Anayasa Mahkemesi’nin kararı ile görevinden azledildi. Birçok uzmana göre yargı darbesinin …

hero

FETÖ’nün “hero” rezaleti çözüldü

Darbeci astsubay Gökhan Güçlü’nün giydiği, ‘Hero’ yazılı tişörtün, kardeşi Bahar Güçlü tarafından kargoyla, içinde bir …

1 Yorum yapıldı

  1. gidişiniz olsun da dönüşünüz olmasın İnşallah vatan hainleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir