Anasayfa / GENEL / Fetocular, HDPKK’lılar, Aydın Doğan’ın paralı askerleri işte böyle provokasyon yapıyor!
sahte2

Fetocular, HDPKK’lılar, Aydın Doğan’ın paralı askerleri işte böyle provokasyon yapıyor!

Türkiye’yi karanlığa sürüklemek isteyen karanlık eller, Fetocular, HDPKK’lılar, Aydın Doğan’ın paralı askerleri sosyal medyadan da provokasyon yapmaya devam ediyor.


Gezi isyanından hatırlanıldığı üzere, başka ülkelerde yaşanan olaylar, Türkiye’de yaşanmış gibi servis ediliyor.

Son olarak sosyal medyada dolaşan bir fotoğraf, Türk-Kürt kardeşliğini bozmaya çalışanların nasıl bir algı operasyonu yaptığını bir kez daha gözler önüne serdi.

‘ESKİŞEHİR’ DEDİLER ‘ŞAM’ ÇIKTI

Sosyal medyada paylaşılan bir fotoğrafa göre; Kürt olduğu iddia edilen bir şahıs Eskişehir’de darp edildi. Ancak olayın aslı çok geçmeden anlaşıldı.

Fotoğrafın, Şam’da hırsızlık yaparken yakalanan bir Filistinlinin darp edildikten sonra çekildiği ortaya çıktı. Bu olay Türkiye’de gerilimin artmasını isteyen şahısların ne derece gözlerinin kararmış olduğunu bir kez daha ortaya koydu.

İşte paylaşılan o fotoğrafın aslı:

sahte

MEDYAGUNDEM

multeci

Suriyeli suçu yok provokasyon var

İçişleri Bakanlığı’ndan Suriyeliler ile gerginliğe ilişkin açıklama yapıldı. Açıklamada, gerginliklerin abartılarak infial yaratılmaya çalışıldığı belirtildi. …

macron2

Bu haberi FETÖ paçavrası Cumhuriyet görmeyecek!

Sosyal medya üzerinden 14 Temmuz Fransız Milli Günü törenleri sırasında Fransa Cumhurbaşkanı Macron’u öldüreceğini yazan …

trol

PKK’nın İzmir’deki trollerine operasyon

Sosyal medyada terör örgütü PKK’nın propogandasını yaptıkları belirlenen 10 kişi gözaltına alındı. İzmir’de sosyal medya …

1 Yorum yapıldı

  1. şu an hala köşelerinden iç savaş çıkması gerekiyor başlıklı yazılar yazan cengiz çandar, ahmet, mehmet altan ,hasan cemal pkk nın akıl hocalarıdır.bu isimlerin pentagonda çok ciddi bağlantıları vardır. Bu işimleri sakın hafife almayın bunlar neocon ların türkiyedeki özel ajanlarıdır. Ülkenin kritik kavşaklarında ortaya çıkıp istikamet çizen isimlerdir. Bu adamlar hakkında mutlaka ama mutlaka halkın bir kısmını diğerine karşı kışkırtmak suçundan hukuki süreç başlatılmalıdır çok geç bile kalındı. Aydın doğan la mücadele ederken gözden kaçırılmaması gereken bu isimler çok büyük günahlarına rağman bugüne kadar hep ortalığı bulandırıp sıvışmıayı başarmış çok ama çok tehlikeli gölge ajanlardır medya organlarımızda bunları daha fazla teşhir etmeli ve etraflarındaki çemberi daraltarak hukuki süreç başlatılmasına ön ayak olmalıyız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir