Anasayfa / GENEL / FETÖ kanalında dinsiz kitapsız Ahmet Altan’dan skandal sözler
altan1

FETÖ kanalında dinsiz kitapsız Ahmet Altan’dan skandal sözler

Paralel ihanet çetesinin kanalına katılan ve ateist kimliği ile Ahmet Altan, AK Parti seçmenlerine yönelik küstah açıklamalarda bulunarak haddini aştı.


Paralel çete ile kol kokla olan Ahmet Altan, Cemaat’in kanalı Bugün TV’de Pelin Batu’nun sunduğu ‘Pelin Batu ile Yüzleşme’ programına konuk oldu.

“AKP MUHTEŞEM BİR TOPLUMDAN ÇIKMAZ”

Türk toplumunun çok muhteşem olduğundan bahsedildiğini söyleyen Ahmet Altan, “Bu toplum çok muhteşem değil” dedi.

AK Parti’nin muhteşem bir toplumdan çıkamayacağını savunan Altan, “Daha doğrusu son 5 yılda çok muhteşem bana herhangi bir gelişmiş ülke söyleyin ki Erdoğan gibi bir adam Cumhurbaşkanı olsun AKP gibi de bir parti iktidarda olsun ve bütün bu hırsızlıkları yakalandıktan sonra da yüzde 40 oy alsın. Böyle bir ülke yok. Var da gelişmiş, uygar anlamda yok” diye konuştu.

“TOPLUMUN DİNİYLE AHLAKIYLA SORUNU VAR”

Ahmet Altan sözlerinin devamında AK Parti yüzde 40 aldığı için Türk insanın dini ve ahlaki sorunları olduğunu savundu:

“Böyle bir toplum olduğunda o toplumun diniyle de sorunu var ahlakı ile de sorunu var. geleneği ile ilgili cesareti ile ilgili sorunu var parayla ilişkisinde sorunu var. Sorunlu bir toplum olduğumuzu röntgen gibi gösterdi. Siyasi olarak AKP’ye karşı çıkıyoruz çünkü ondan kurtulmak istiyoruz. Ama hayat onunla bitmeyecek. Bununla ilgili toplumla ilgili gerçeği de görmemiz gerekecek. En kızdıkları budur toplumun. Ama doğrusu bu”

Altan’ın tüm bu sözlerine sunucu Pelin Batu da destek verdi.

MEDYAGUNDEM

feto-medya

FETÖ’nün medyadaki teröristlerine 3’er kez müebbet

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığınca, FETÖ’nün 15 Temmuz darbe girişimini önceden bildikleri ve bu konuda çağrışım yapan …

defnejoy

Ahmet Altan’ın oğlu kaçmasın diye tedbir

Ahmet Altan’ın oğlu Kerem Altan’ın evinde ölü bulunan sunucu ve oyuncu Defne Joy Foster’ın dosyasının …

altan4

İşte Ahmet Altan’ın FETÖ’deki ‘abisi’

Taraf’ın eski yayın yönetmeni tutuklu Ahmet Altan hakkında ifade veren bir tanık, FETÖ’nün üst düzey …

2 Yorumlar

  1. Bu adamın iradesine fetö tarafından defne joy foster davasıyla ipotek kondu. Paralel polisler o olayı kararttlar gerçekler ortaya çıkarılmadı. Defne joy foster bu adamın oğlunun evinde çok kuşkulu bir biçimde öldü davanın üzeri örtüldü basına yansıması engellendi o dönemler fetö çok güçlüydü olayın üstünü örtttüler bu sefil herifi de satın aldılar ama artık o davanın tekrar açılmasına engel bir durum yok o dava tekrar açılmalıdır.Bu adam hayatı boyunca tv çıkmayan gizemli adam pozlarında bir tiptir bugün böyle canhıraş ortalığa çıkmasından üzerindeki şantajın boyutlarını ortaya koyuyor

  2. .4 yılı aşkın bir süredir Suriyeli mültecilere karşı gösterdiği merhamet ve insanlıkla Ak parti iktidarı dünyanın en uygar ve en ahlaklı siyasi kadrolarına sahip olduğunu göstermiştir.O kadrolara oy veren Ak parti seçmeni de dünyanın en ahlaklı ve en uygar toplumudur. kapısına dayanan zavallı mültecilerin kafasını gözünü kıran kendisine uygar diyen ahmet altanın avrupası da dünyanın en ahlaksız en Uygarlıktan nasibini almamış iktidarlarına ve o iktidarlara oy veren toplumlaına sahiptir.. Dünyanın en uygar toplumsal katmanı ak partiye oy verenlerin oluşturduğu toplumsal katmandır. Bu gerçeği karartmaya senin cürmün yetmez ahmet altan. Senin kimin ne karşılığı bu sözleri söylemek için görevlendirdiğini biliyoruz. Her zaman görevliydin yine görevlisin ama bu kez arkandakilerin kendilerine hayrı kalmadı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir