Anasayfa / GENEL / FETÖ ablası bara düştü!
abla

FETÖ ablası bara düştü!

2010 KPSS sorularını çalarak, ‘KPSS şampiyonu’ olan Gamze Tembel’in Washington’da bir barda çalışmaya başladığı ortaya çıktı. FETÖ’cü Tembel, vücudunu teşhir eden kıyafetlerle hemen hemen her gün farklı içki sofralarında boy gösteriyor.

15 Temmuz ihanet gecesinin baş aktörü Fetullahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ) firarileri yurtdışında gününü gün ediyor. Yüzbinlerce gencin binbir zorlukla girdiği 2010 Kamu Personeli Seçme Sınavı’nda çalıntı sorularla birinci olan Gamze Tembel, KPSS soruşturması devam ederken önce İtalya’ya ardından ABD’ye firar ettiği belirlendi. Başörtüsünü çıkaran Tembel’in başkent Washington’da bir barda çalıştığı, hemen hemen her gün içki sofralarına oturduğu belgelendi. Vücudunu teşhir eden kıyafetlerle çekildiği fotoğrafları sosyal medya hesaplarından paylaşan Tembel’in Türkiye’deki muhafazakar yaşantısından eser kalmadığı görüldü. Bikinili fotoğraflarını hiç çekinmeden sosyal medyadan paylaşan Tembel’in rakı, şarap gibi birçok farklı içki çeşidini de kullanması dikkat çekti.

IŞIK EVLERİNDEN, BARLARA

Yıllarca Müslümanların dini duygularını sömürerek devleti örümcek ağı gibi saran, deşifre olmamak için namaz kılmama, eşlerinin başını açma, ‘İnşallah’ demeyi yasaklama gibi çeşitli takiye yollarına başvuran FETÖ’nün, aslında dini bir cemaat de olmadığı bir kez daha ispatlandı. Örgütün içerisinde “abi” olarak sınıflandırılan elebaşı erkeklerin köpük partilerinde, Playboy kızlarıyla, kumar oynarken görüntülenmesinin yanı sıra, ablalarının da yarı çıplak kıyafetlerle barlarda çalışmaya başlaması, ülkenin nasıl bir tehditten kurtulduğunu açıkça ortaya koydu.

BAŞARAMADI, ÇALDI BAŞARDI

Daha önce gazetemiz Akit, 2003 yılında Celal Bayar Üniversitesi Gıda Mühendisliği bölümünden mezun olan Gamze Tembel’in, mezun olduktan sonra çeşitli dershanelere gittiğini ve 4 defa girdiği KPSS sınavlarında ise başarısız olduğunu ortaya çıkarmıştı. 2010 KPSS sınavında yaşanan hırsızlığı belgeleriyle gözler önüne seren Akit, 803 bin 875 adayın katıldığı 2010 KPSS’de birinci olan Tembel’in, 2008 KPSS’de 51.204 puan; 2009 KPSS’de 60.585 puan alan aldığını, FEM Akademi Dershaneleri’ne gittikten sonra önü açılan Eser’in 2010 KPSS’de ise 100 tam puan alarak 1. olduğunu belirtmişti.

O SINAVDA NELER OLMUŞTU?

2010 yılında yapılan ve soruların sınavdan günler önce FETÖ üyeleri tarafından sızdırıldığı tespit edilen Kamu Personeli Seçme Sınavı sonuçları, açıklanmasının ardından tartışmalara neden olmuştu. Daha önce bu sınavdan düşük puanlar almalarına rağmen 2010 KPSS’de ‘üstün başarı gösteren’ ve soruların tümüne doğru cevap veren kişilerin soruşturma derinleştikçe aralarındaki akrabalık bağları deşifre olmuş ve sınav sorularının sınavdan önce FETÖ üyelerince yandaşlarına servis edildiği tespit edilmişti.

-YENİ AKİT-

MEDYAGUNDEM

bylock2

FETÖ’den üç maymun emri!

FETÖ soruşturmalarda izlenecek savunma stratejisini, üyelerine ByLock’la yollamış: Kaçamak yanıt verin. Himmetleri ‘Ailem verdi, arabayı …

pakis

Pakistan’ın FETÖ’sünden yargı darbesi

Pakistan’ın seçilmiş Başbakanı Şerif, Anayasa Mahkemesi’nin kararı ile görevinden azledildi. Birçok uzmana göre yargı darbesinin …

hero

FETÖ’nün “hero” rezaleti çözüldü

Darbeci astsubay Gökhan Güçlü’nün giydiği, ‘Hero’ yazılı tişörtün, kardeşi Bahar Güçlü tarafından kargoyla, içinde bir …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir