Anasayfa / GENEL / “Etekli Yakup” kuduz it gibi saldırdı!
etekli-yakup

“Etekli Yakup” kuduz it gibi saldırdı!

MEDYAGÜNDEM- Hürriyet yazarı “etekli Yakup” olarak bilinen Mehmet Yakup Yılmaz, azgın bir tetikçi olarak bugünlerde patronunun gözüne girmek için köşesinden kuduz köpekler gibi havlıyor.

Bugün de Türkiye Cumhuriyeti Başbakanı’na hakaret eden “etekli Yakup”, bugün köşesinde sözde, üslup “deyip”, Başbakan Erdoğan’a hakaret etti.

Ahlak yoksunu Yılmaz, kin dolu kaleminden aklınca nefretini kusup patronunun gözüne girmeye çabalarken, milletin Başbakan Erdoğan’ın yanında olduğunu görmezden geldi.

“Bu sözleri duyunca aklıma bir kez daha yaşlı adam ile oğlunun fıkrası geldi ve kendi kendime mırıldandım: Ben sana başbakan olamazsın demedim!” diyerek hakaret eden Yılmaz, şeref ve ahlak yoksunu nasıl olunurun kitabını yeniden yazıyor.

Nasıl bugünlerde İngiliz ve Alman soysuzları söz birliği etmişçesine Türkiye’ye saldırıyor, Başbakan Erdoğan’a hakaret ediyorsa, Yılmaz da bizdeki “soysuz” olarak görevini yerine getiriyor.

medyagundem.com

MEDYAGUNDEM

baransu-dinleme

Bu videoyu iyi saklayın; işte paralellerin Başbakan’ı dinlediklerinin 3 yıl önceki itirafı!

MEDYAGUNDEM.COM- Artık kesin… Cumhurbaşkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ı yıllarca dinleyen Gülen örgütü 17-25 Aralık …

kripto

İşte kripto ihanetinin raporu!

Paralel yapının kriptolu ihanetinin boyutları bilirkişi raporuyla kanıtlandı. 76 kriptolu telefon 304 kez dinlendi. Başbakan’ın …

erdogan-amberin

Erdoğan’dan o militan gazeteciye sert tepki

Başbakan Erdoğan Cumhurbaşkanlığı seçimleri kapsamında bulunduğu Malatya’da gazeteci Amberin Zaman’a tepki gösterdi. Başbakan Erdoğan, Malatya’da …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir